Inimesed

Draama Dubai valitseja peres: printsess sepitses abikaasa juurest põgenemist mitu kuud (67)

Katrin Pauts, 9. juuli 2019, 00:01
GLAMUURNE NAINE, KARDETUD MEES: Printsess Haya torkas juba enne põgenemist Araabia Ühendemiraatide valitsejate naiste hulgas silma lääneliku ellusuhtumisega. Pururikas Dubai valitseja šeik Mohammed on juba nurjanud kahe sõnakuulmatu tütre põgenemiskatsed.Foto: Vida Press

Dubai valitsejal šeik Mohammedil on kibedad päevad – mõjuvõimsa mehe häbiks põgenes tema juurest abikaasa printsess Haya. Kui lahutus Haya plaanide kohaselt õnnestub, teeb see printsessist kõige prominentsema naise Lähis-Idas, kes on oma mehe juurest edukalt jalga lasknud. Hayat olevat põgenema ajendanud šeigi tütre printsess Latifa ränk saatus: noor naine võeti põgenemiskatsel kinni ja lihane isa pistis ta türmi.

Printsess Haya (45) on noorim multimiljardärist šeigi ja Araabia Ühendemiraatide peaministri Mohammed bin Rashid al-Maktoumi (69) kuuest abikaasast ja neil on kaks ühist last (šeigil on kõigi naistega kokku 24 järeltulijat). Šeik Mohammed on üks mõjuvõimsamaid mehi Lähis-Idas. Emiraatide glamuurseima paari halvenenud suhetest andis märku juba tõik, et šeik väisas hiljuti Royal Ascoti võiduajamist üksinda.

Printsess Haya pole oma sotsiaalmeediakanalites endast märku andnud veebruarist saadik. Abikaasa juurest põgenemist olevat ta Briti meedia andmetel plaanitsenud aasta algusest ja tegi selle mais teoks, paludes esmalt asüüli Saksamaalt ning seejärel Suurbritanniast. Asüülitaotluses märkis printsess, et kardab oma elu pärast, ehkki tema positsiooniga naise vastu oleks šeigil raske midagi drastilist ette võtta – Haya pole mingi lihtne naine, vaid Jordaania kuninga Abdullah II poolõde, kel on endalgi märkimisväärselt mõju ja varandust. On spekuleeritud, et ta võib taotleda diplomaatilist puutumatust ning ta olevat oma sünnimaa Jordaania saatkonnas juba asju ajanud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30. juuli 2019, 21:59
PÕGENENUD PRUUT: Londonis toimub Dubai šeigi ja tema küüsist plehku pannud printsessi kohtuprotsess
3. juuli 2019, 10:20
Araabia emiraadi valitseja poeg sai orgial üledoosi ja suri
11. aprill 2019, 18:33
Dubais eksmehe uue abikaasa hobuseks sõimamise eest vahistatud naine pääseb vabaks
29. jaanuar 2019, 18:14
NALJANUMBER: kõiki Araabia soolise võrdsuse auhindu tulid vastu võtma mehed

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee