Inimesed

Draama Dubai valitseja peres: printsess sepitses abikaasa juurest põgenemist mitu kuud (67)

Katrin Pauts, 9. juuli 2019 00:01
GLAMUURNE NAINE, KARDETUD MEES: Printsess Haya torkas juba enne põgenemist Araabia Ühendemiraatide valitsejate naiste hulgas silma lääneliku ellusuhtumisega. Pururikas Dubai valitseja šeik Mohammed on juba nurjanud kahe sõnakuulmatu tütre põgenemiskatsed.Foto: Vida Press
Dubai valitsejal šeik Mohammedil on kibedad päevad – mõjuvõimsa mehe häbiks põgenes tema juurest abikaasa printsess Haya. Kui lahutus Haya plaanide kohaselt õnnestub, teeb see printsessist kõige prominentsema naise Lähis-Idas, kes on oma mehe juurest edukalt jalga lasknud. Hayat olevat põgenema ajendanud šeigi tütre printsess Latifa ränk saatus: noor naine võeti põgenemiskatsel kinni ja lihane isa pistis ta türmi.

Printsess Haya (45) on noorim multimiljardärist šeigi ja Araabia Ühendemiraatide peaministri Mohammed bin Rashid al-Maktoumi (69) kuuest abikaasast ja neil on kaks ühist last (šeigil on kõigi naistega kokku 24 järeltulijat). Šeik Mohammed on üks mõjuvõimsamaid mehi Lähis-Idas. Emiraatide glamuurseima paari halvenenud suhetest andis märku juba tõik, et šeik väisas hiljuti Royal Ascoti võiduajamist üksinda.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30.06.2019
PÕGENENUD PRUUT: Londonis toimub Dubai šeigi ja tema küüsist plehku pannud printsessi kohtuprotsess
03.06.2019
Araabia emiraadi valitseja poeg sai orgial üledoosi ja suri
11.03.2019
Dubais eksmehe uue abikaasa hobuseks sõimamise eest vahistatud naine pääseb vabaks
29.00.2019
NALJANUMBER: kõiki Araabia soolise võrdsuse auhindu tulid vastu võtma mehed