Inimesed

KOHTUMINE FÄNNIGA | Kirsti Timmer: kord ootas fänn mind paduvihma käes (23)

Indra Suvi, 8. juuli 2019 16:28
Kirsti TimmerFoto: Erki Pärnaku
Raadiohääle Kirsti Timmeri (47) sõnul astuvad inimesed sageli tema juurde ja ütlevad midagi positiivset.

Ta räägib, et kingitusi tehakse siiani, kuid siiski mäletab ta aega, mil inimesed ootasid hommikuti raadiojaama ees selleks, et talle lilli ja muid põnevaid asju kinkida. Näiteks ostis üks noormees talle muusikaplaate ning ootas iga kord raadiojaama ukse taga, et saaks kingituse üle anda. 

Umbes kümme aastat tagasi, kui Kirsti veel Mustamäel asunud raadios Sky Plus tegutses, ootas üks 16aastane Lasnamäelt kohale tulnud poiss teda paduvihma trotsides puu all, Maiuspala kommikarp käes. Kui Kirsti kuulis, et poiss oli Lasnamäelt kohale tulnud, hakkas tal noormehest kahju. „Nii kahju, et ma viisin ta ise autoga Lasnamäele tagasi,“ räägib Kirsti.

Pärast seda, kui Kirsti raadios Star FM tegutsema hakkas, juhtus veel üks lõbus seik. „Läksin kingsepa juurde ja ta ütles mulle, et ei võta mu käest raha sellepärast, et tal on nii hea meel, et see saade on raadios tagasi,“ viitab Kirsti raadio Star FM saatele „Suhtes“.

Samal teemal

16.08.2019
TIMMERI TAROSKOOP 19.–25. AUGUST | Kaksikud vaatavad probleemidest mööda, Vähid on suhetega segaduses
09.08.2019
TIMMERI TAROSKOOP 12.–18. AUGUST | Neitsit ootab ees romantiline armusuhe, Skorpion kahtlustab suhtes kolmandat osapoolt
27.07.2019
Kirsti Timmer: inimesed ei tule meie ellu niisama, juhuseid pole, on vaid saatus
25.07.2019
KOHTUMINE FÄNNIGA | Kethi Uibomägi: ekstaasis fänn jälitas mind videokaameraga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee