Inimesed

FOTOD | Kuninglik beebi Archie ristiti, ühtlasi tehti austusavaldus printsess Dianale (5)

Toimetas Andra Nõlvak, 7. juuli 2019, 10:44
Kuningliku beebi ristimine - beebi Archie, Sussexi hertsog Harry ja hertsoginna Meghan Windsori lossi roosiaias. Foto autor Chris AllertonFoto: Reuters/Scanpix
Eile ristiti kuninglik beebi Archie. Kuigi Sussexi hertsog Harry ja hertsoginna Meghan otsustasid rikkuda traditsioone ja viisid piduliku sündmuse läbi väga kitsas ringis, tegid nad austusavalduse printsess Dianale, kirjutab Mirror.

Kuningliku beebi ristimine - beebi Archie, Sussexi hertsog Harry ja hertsoginna Meghan Windsori lossi roosiaias. Foto autor Chris AllertonFoto: Reuters/Scanpix

Paar otsustas kutsuda kohale ka printsess Diana õed ja paluda nad ka ühisele ristimispildile. Harry ja Megani taga keskel seisavadki leedi Jane Fellowes ja leedi Sarah McCorquodale.

Küll aga ei tulnud ristimisele kuninganna Elizabeth ning perepildilt puuduvad ka  Williami ja Kate lapsed prints George, printsess Charlotte and prints Louis.

Armsal perefotol on veel Harry isa prints Charles ja tema abikaasa Camilla ning Meghani ema Doria. Paar ise näeb välja väga õnnelik ning uhke oma poja üle. Samal kuldsete detailidega rohelisel toolil istusid ka kuninganna Elizabeth ja printsess Diana prints Harry ristimisel.

21. detsember 1984 - prints Harry ristimine. Pildil vasakult: kuninganna ema, kuninganna Elizabeth II, prints William, prints Harry, Walesi printsess Diana ja prints CharlesFoto: AP/Scanpix

Samal teemal

6. juuli 2019, 12:45
Kuninglik beebi Archie ristitakse täna, kuninganna kohale ei tule
16. juuni 2019, 16:07
UUS BEEBIPILT! Kas Harry ja Meghani laps on rohkem emasse või isasse?
20. mai 2019, 13:45
Meghan Markle kulutas rasedusega peaaegu miljon eurot!
10. mai 2019, 00:02
Archie Harrison – kust on pärit kuningliku beebi eriline nimi?

5 KOMMENTAARI

a
Arvamus 8. juuli 2019, 07:04
Ei saa aru, miks trügitakse peresse, kui ei soovita omaks võtta nende kombeid. Sissetulija peaks ikka austama traditsioone, või on silme ees ainult rahanumbrid?
m
Mina ... 7. juuli 2019, 16:20
...ei saa ka aru,miks neid iga päev ekponeeritakse. Ei olnud see Diana sümpaatne ,minia veel vähem.Räägiks ikka eestlastest ja Eestimaast.Või polegi enam midagi rääkida?
Loe kõiki (5)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee