Carmen Pritson koos oma 11-aastase pojaga Foto: Erakogu
Anu Saagim 6. juuli 2019 17:29
Juba viimased pool aastat on Pritsonite peres ennast mugavalt ja kindlalt sisse seadnud keegi võõras. Alguses ei pannud pere teda isegi tähele, sest istus ta ju üsna vaikselt nurgas ja ei seganud justkui kedagi. Vaikselt, kuid varmalt hakkas ta aga üha enam pead tõstma. Temast sai sõber. Mitte pere, vaid 11-aastase Richard Pritsoni parim sõber. Ei… ainuke sõber.

Öeldakse, et need, kes on sinu sõbrad, see oled ka sina ise. Carmen Pritson hetkel isegi ei tea, kas see enam tõele vastab, sest selles maailmas võivad kõige võimsamad mõjutajad ehk sõbrad olla teises maailma otsas, kohtumispaigaks aga avar ja kõikide võimalustega internet.

“Käes on suvi. Lapsed on toas. Kahju. Väga kahju,” nendib Carmen.

Vaata videost Carmeni karmi, kuid ausat vestlust oma alaealise pojaga!Kas ka sina oleksid valmis neid toetama ja ehk ka ise seda väljakutset vastu võtma? Seitse päeva nutivabalt. Vanemad ütlevad ei, et lapsed saaks suvele öelda jah. Teeme seda kõik koos 8.-15. juulini!

Carmen Pritson koos oma 11-aastase pojaga

Samal teemal

Kommentaarid  (52)

Main Soo 9. juuli 2019 12:40
Karm vestlus? Nojah siis. Nutisõltuvus ei saa tekkida, kui eeldusi pole antud. Nuti telefoni asemele nupukas ja ongi probleem lahendatud 🙄arvuti kinni. Telekal juhe tagant ja marss laps õue. Kaks esimest päeva on "võõrutusnäht" küll siis tegevust leiab. Kasvõi sõber raamatust ehk? 😊
munk ( μοναχός ) 8. juuli 2019 12:59
Et sinu sõltuvus ei lõpeks: Kas https://et.wikipedia.org/wiki/Programmeerimiskeel või hoopis https://en.wikipedia.org/wiki/Quite_Universal_Circuit_Simulator Detaile saab oomipoest ja joonistamiseks sobib https://en.wikipedia.org/wiki/LibreCAD TTU ootab tegijaid
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS