Tele

KAHJU! „Naabrist parema“ võitjad ei saanud korteri välja ostmiseks pangalaenu (62)

Toimetas Indra Suvi, 5. juuli 2019 20:02
Saatevõitjad Kristel ja Hendrik VesiFoto: Tiit Tamme
„Naabrist parema“ tänavuse hooaja võitjad Kristel ja Hendrik Vesi teatasid sotsiaalmeedias, et neil ei õnnestunud pangalaenu saada, mistõttu jääb välja ostmata nende sisustatud korter.

„Olles suhelnud erinevate pankadega ja lootnud parimat, oleme siiski jõudnud arusaamani, et saates ehitatud kodust ei saa kahjuks meie uus kodu,“ teatavad nad Facebookis. 

Hendrik jäi saate ajal töötuks ja Kristel lapseootele, mistõttu ei saanud nad ühestki pangast laenu. Paraku pole saate peaauhinnaks olnud 50 000 euro väärtuses sissemaks kodu soetamiseks piisav, mistõttu pidanuks paar 150 000 eurot juurde maksma.

„Oleme muidugi kurvad, kuid üritame säilitada positiivset meelt,“ seisab Facebooki postituses. Korter, mille Kristel ja Hendrik saates sisustasid, pannakse müüki. 

„Ja hea uudis on ju see, et kui meil avaneb panga silmis võimalus uuesti laenu saada, ning suurem kodu osta, siis saame teile pakkuda juba uusi ehitus- ning disainialaseid ideid,“ teatavad Kristel ja Hendrik.

Samal teemal

15.12.2019
„Naabrist parem“ tuleb taas ja seekord on auhinnaks maja koos sisustusega!
13.06.2019
Palju õnne! „Naabrist parema“ eelmise hooaja võitjad Helen ja Karl saavad perelisa: tegelikult olime juba tookord finaalis kolmekesi
13.06.2019
ÕL VIDEO | „Naabrist parema“ võitjad: raske oli ennast motiveerida tegema raskeid asju
12.06.2019
BLOGI JA GALERII | „Naabrist parema“ seitsmenda hooaja võitsid Kristel ja Hendrik!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee