Saund

Kerli annab suve ainsa kontserdi kodumaal Intsikurmu festivalil 

Toimetas Jaanika Vilipo, 3. juuli 2019 13:21
Kerli Foto: Youtube / Kuvatõmmis videost "Savages"
2. - 3. augustil toimuv Intsikurmu festival tuleb sel aastal juba seitsmendat korda. Põlva iidsete mändide vahel toimuv muusikasündmus üllatab alati oma publikut põnevate uute artistidega ja nii ka sel aastal.

Esimest korda festivali ajaloos, esineb Põlva metsapargi laval Lõuna-Korea bänd IDIOTAPE.

 

Välismaiseteks peaesinejateks on sel aastal Londoni sensatsioon Superorganism, Prantsuse räpipunt Chinese Man, Tel Avivi duo Lola Marsh, Ida-Euroopa suurim tõusev täht Ivan Dorn ja hüpnootilist tantsumuusikat viljelev Hollandi-Uus-Meremaa trio MY BABY.

 

Kodumaisetest artistidest on festivalile tulemas kirev seltskond ning muusikat jagub igale maitsele. Publiku tõmbavad käima soundcloud`i räpparid Pluuto ja Villemdrillem, kauneid vokaale pakuvad Lenna ja Anett, kosmilisi helisid loob Mick Pedaja, roki žanri erinevaid külgi näitavad Miljardid ja Talbot jpt.  Üles astuvad ka välismaal edu saavutanud Ewert and The Two Dragons ja Kadri Voorand in Duo with Mihkel Mälgand.

 

Üheks oodatumaks peaesinejaks sel aastal on Eesti maailmamuusika kaardile viinud Kerli, kes annab Intsikurmus selle suve ainsa kontserdi kodumaa publikule.

 

Samal teemal

06.06.2019
ÜLEVAADE VEGANSUVEST! Valikus on kõike alates salatitest šaslõkini!
03.06.2019
TOP 10 | Spikker melomaanile ehk Suviste festivalide parimad palad
26.03.2019
GALERII | Vaata, kes võidutsesid Eesti Muusikaettevõtluse Auhindade galal

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee