Üritused

Mägede Häälel esinenud bändiliige: mind, tugeva astmaga, pandi ööbima niiskesse ahiküttega majja, kus oleksin võinud öö jooksul surra (6)

Kroonika, 3. juuli 2019, 09:35
4 AMFoto: Promomaterjal
Festivalil Mägede Hääl astus üles duo 4 AM, kes ei jäänud ürituse korraldusliku poolega rahule - naiste sõnul ei oodanud neid raudteejaamas ees lubatud transport, nad ei saanud esinemise ajal piisavalt vett ning neile korraldatud ööbimine oli täielik pettumus.

"Leiame hoone üles, aga kedagi pole ja koht näeb välja nagu kummitusmaja. Meilt ei uuritud allergiate kohta ning nii pandi mind, tugeva astmaga, ööbima niiskesse ahiküttega majja, kus ma oleksin võinud öö jooksul surra," kommenteerivad naised Kroonikale. 

Ürituse korraldaja Ivar Murd selgitab, et olenevalt aastaajast ei ole majutusega teatud piirkondades alati kõige lihtsam häid lahendusi leida. "Ida-Virumaal on hooajalise majutusega nii nagu on. Seda on piiratud kogused ja kõik ümbruskonna hotellid ja hostelid olime juba ära rentinud."

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas.

Samal teemal

28. juuni 2019, 14:04
Juba homme Kohtla-Nõmmel toimuv festival Mägede Hääl kutsub avastama tööstusjärgseid muusikavälju ja Ida-Viru tehismaastikke
13. juuni 2019, 11:55
Festivalil Mägede Hääl avatakse Eesti vanima punkari tagasivaatenäitus ja Kohtla-Nõmme lugu jutustav väljapanek

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee