Inimesed

Kohtuvaidlus ukse taga? Bradley Cooper ja Irina Shayk ei leia lapse hooldusküsimuses üksmeelt 

Toimetas Indra Suvi, 28. juuni 2019, 14:18
Irina Shayk ja Bradley CooperFoto: Reuters/Scanpix
Näitleja Bradley Cooperi (44) ja tema supermodellist kaasa Irina Shayki (33) lahkuminek kulges väidetavalt rahumeelselt, kuid nende 2aastase tütre Lea De Seine'i hooldusõiguses ei pruugi nad üksmeelt leida, kirjutab Mirror.

Eelnevalt olid Cooper ja Shayk kokku leppinud, et nad hakkavad last ühiselt kasvatama, kuid nüüd on nende suhted pingelised. Cooper soovib last kasvatada enda juures Los Angeleses ja Shayk nõuab, et tütar oleks temaga New Yorkis. 

Kuuldavasti sai paari suhe kannatada pärast Bradley Cooperi aasta aega kestnud tihedaid filmivõtteid ja promotuuri linateosele "Täht on sündinud" ("A Star Is Born"). Nüüdseks on see lõppenud ja Cooper veedab suurema osa oma ajast pere ja tütre seltsis. 

Lady Gaga oli filmis "Täht on sündinud" kaaspeosaliseks ning avalikkus spekuleeris, et Gaga ja Cooperi vahel on midagi enamat kui ainult sõprus. Õli valas tulle ka Lady Gaga hiljutine lahkuminek kihlatust Christian Carinost. Hetkel on aga allikatele teada, et Bradley Cooper ja Lady Gaga on üksteisest eemale hoidnud. 

Samal teemal

14. juuni 2019, 11:04
Lähiring: Shayk tahtis abielluda, kuid Cooper ajas sõrad vastu
10. juuni 2019, 16:30
Sõber: Lady Gaga ei ajanud Cooperi ja Shayki kooselu lõhki!
26. veebruar 2019, 11:20
Gaga ja Bradley ei suutnud Oscarite järelpeol teineteisest käsi eemal hoida
27. jaanuar 2019, 18:13
VAATA! Lady Gaga ja Bradley Cooper esitlesid hittlugu esmakordselt koos Las Vegases

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee