Maxi JazzFoto: Facebook / Maxi Jazz
Toimetas Jaanika Vilipo 25. juuni 2019 13:14
Bändist Faithless tuntud artist Maxi Jazz teatas oma agendi vahendusel, et tervislikel põhjustel on ta sunnitud ära jätma kõik kontserdid kuni augusti lõpuni, sealhulgas puudub artist sel nädalavahetusel toimuvalt ajastufestivalilt Retrobest.

Suurbritannia DJ Maxi Jazzil tuvastati hiljuti tromboos, kiire reageerimise tulemusena on artisti tervis paranemas, kuid arstid ei luba tal sel suvel enam reisida ja esineda. Kahjuks ei jõua Faithlessi endine liige ka Pühajärve ääres toimuvale ajastufestivalile Retrobest. Uudis artisti terviseprobleemidest jõudis korraldajateni vaid nädal enne festivali toimumist, mis tähendab, et samaväärset artisti nii kiirelt asemele leida ei jõuta. Nii toimub kavas programmiline muudatus ehk Maxi Jazzi esinemise ajale tõstetakse rannalavalt pealavale üle Rauno Märksi DJ set & live trummid.

Kõik Maxi Jazzi fännid, kes ostsid laupäevases festivalipäevaks ühe päeva pileti, saavad selle vahetada reedese pileti vastu või küsida raha tagasi. Kahe päeva passe tagasi vahetada ei saa. 

Retrobest toimub Pühajärve ääres juba sel reedel ja laupäeval. Kahel laval astuvad üles Belinda Carlisle, Thomas Anders, Smokie, Kate Ryan, Arabesque, Alice Deejay, 2 Quick Start, Love Criminals, Laine, Anne Veski ja Marju Länik. Eesti filmidest pärit muusikat esitab helilooja Olav Ehala koos solistide Lauri Liivi ja Nele-Liis Vaiksooga ning saateorkestriga.

Rohkem infot leiad ürituse ametlikult koduleheküljelt SIIT.