Inimesed

Kate Mossi noor kallim tungis turvamehele kallale (3)

Toimetas Triin Tael, 22. juuni 2019 10:08
Kate Moss ja tema teismeline tütar Lila Grace koos Nikolai von Bismarckiga Dior Homme'i moeetendusel. Foto: Laurent VU/SIPA/Scanpix
Supermodell Kate Mossi noor kallim Nikolai von Bismarck läks reedel Pariisis Diori moešõu järel turvamehele kätega kallale. Paarike oli moeetendust jälginud esireas koos Kate'i 16aastase tütre Lila Grace'iga.

45aastane Moss on temast 13 aastat noorema Nikolaiga käinud 2015. aastast saadik. Reedene intsident sai Daily Maili andmeil alguse ilmselt sellest, et üks Dior Homme'i moešõu toimumispaika turvanud meestest pidas moeetendusel lahkunud von Bismarcki suvaliseks möödakäijaks ning takistas tema teed. Nikolaid tabas raevuhoog ning ta tungis turvamehele kallale. Seepeale kargasid von Biscmarki juurde teised turvad.

Kate'i nähti kätega vehkimas ning midagi ärritunult kaebamas. Kuulus paar lahkus solvunud puhinaga.

Saksa esimese riigikantsleri Otto von Bismarcki lapselapselaps Nikolai von Bismarck sai aastaid tagasi tuntuks mehena, kes on joonud verd. See juhtus kord Etioopias fotosessioonil. "Jõin hommikueineks lehma verd, pesin end jões ja magasin telgis, mida valvasid kalašnikovidega poisijõmpsikad."

Samal teemal

16.01.2019
Kate Mossi tormiline karjäär algas New Yorgi lennujaamast
02.10.2018
Milline kergendus! Omaaegne sekspomm Kate Moss on end käest lasknud
03.06.2016
PILTUUDIS | Supermodell on jälle endast 13 aastat noorema aadliku käevangus
16.05.2016
Kate Moss näitas verejoojast toyboy'le ust