Tele

ÕRRITI | Seriaali „Stranger Things“ kolmanda hooaja treiler annab aimu, et oodata on jõhkrat mürglit 

Ohtuleht.ee, 21. juuni 2019 14:07
Foto: kuvatõmmis treilerist
4. juulil Netflixis ilmuva kultussarja „Stranger Things“ kolmas hooaeg tõotab tulla märulirohke. Avaldatud õrriti paljastab, et kolmas hooaeg tundub veelgi apokalüptilisem, kui kaks eelmist.

Kui seriaali esimene hooaeg põles aeglase leegiga ning oli täidetud müsteeriumitega ja teine hooaeg kulges hoogsamas tempos, siis kolmas hooaeg tundub olevat nagu märulifilm.

Üks on kindel: „Stranger Things“ on niivõrd edukas sari, et sarja loojad, vennad Dufferid, on kinnitanud, et ka neljas ja isegi võib-olla viies hooaeg on soolas.

Kolmandas hooajas suundutakse aastasse 1985, kui Hawkinsis on kuum suvi. Kool on läbi, linnas on uus ostlemiskeskus ning Hawkinsi-gäng on täiskasvanuks saamise lävel. Õide puhkenud armastuse tõttu kannatab gängi dünaamika ning nad peavad mõistatama, kuidas kasvada suureks lahku kasvamata.

Samal ajal terendab muidugi ka oht: linna ähvardavad nii vanad kui uued vaenlased. Eleven ja tema sõbrad mõistavad, et kurjus ei lõppe kunagi, vaid see ainult areneb. Nüüd peavad nad kokku hoidma, et ellu jääda ning mäletama, et sõprus on alati tugevam kui hirm.

Samal teemal

10.07.2019
Kuidas menusarja „Stranger Things“ näitlejad oma tervisehädasid töös ära kasutavad?
08.07.2019
Tootepaigutuse rekord? „Stranger Things“ reklaamib 75 brändi
06.07.2019
Miks nõustuvad inimesed väikeselt ekraanilt vaatama uskumatut saasta?
04.07.2019
Netflix tõmbab suitsetamist koomale

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee