Tele

Artur Raidmets koondamisest Tallinna TVst: üllatav, et see tuli nii kiiresti (16)

Juhan Mellik, 19. juuni 2019, 16:36
Artur Raidmets. Foto: Arno Saar
Tallinna TV veel äsjane pressikeskuse juhataja ja saatejuht Artur Raidmets ütles Õhtulehele, et juba mõnda aega võis tajuda, et seis telekanaliga pole mitte kõige parem.

„Jah, kaheksa inimest koondati ära, mina nende hulgas,” lausub Raidmets, kelle sõnul võib nüüd juba paar tundi kasutada tema ametitiitli ees sõna „endine”. „Seda oli teada, et asjad ei olnud kõige paremad. Et olid puudujäägid eelarves,” ütleb mees. „Aga et sellega nüüd nii kiire on, see tuli üllatusena.”

Enda sõnul on ta nüüd väljakutsetele avatud. Raidmets juhtis koos hiljuti traagiliselt lahkunud Jüri Aarmaga saadet „Hästi, Eesti!”. Samuti oli ta eestvedajaks kümme aastat tagasi pillid kotti pannud ansamblis Modern Fox.

Tallinna TV hakkas teisipäeval töötajaid koondama. Tänaseks on koondamisteate saanud juba 8 inimest, nende seas ka diktor Katrin Toome. 

"Oleme otsinud kohti, kuskohast võimalik raha kokku hoida. Oleme teinud kärpeid programmis ja paratamatult jõudnud selle hetkeni, kus vaatame üle, kas ühte või teist tööülesannet oleks võimalik efektiivsemalt teha, et kuskilt kokku hoida," selgitas Tallinna TV juht Taavi Pukk eile Õhtulehele.

Samal teemal

30. november 2019, 00:01
Modern Fox 35: „Viinalaulude pärast ikka oli natuke ütlemist, aga punasele vaibale meid ei kutsutud.“
10. november 2019, 11:10
Mart Sander ja Artur Raidmets meenutavad Modern Foxi algusaastaid: Eestis tundsime halvakspanu
26. september 2019, 20:03
Taavi Pukk TTV sulgemisest: usun, et kellelegi ei jäänud okast hinge, sest see ei toimunud kellegi selja taga
24. september 2019, 13:44
Tallinna TV tõmbab kontoripinna arvelt kulusid kokku

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee