Inimesed

Tallinna TV koodab inimesi. Taavi Pukk selgitab: otsime kokkuhoiukohti (31)

Jaanika Vilipo, 18. juuni 2019, 18:51
Taavi PukkFoto: Stanislav Moshkov
"Oleme otsinud kohti, kuskohast võimalik raha kokku hoida. Oleme teinud kärpeid programmis ja paratamatult jõudnud selle hetkeni, kus vaatame üle, kas ühte või teist tööülesannet oleks võimalik efektiivsemalt teha, et kuskilt kokku hoida," selgitab Tallinna TV juht Taavi Pukk majasiseseid koondamisi. 

Teisipäeval sai koondamisteate kolm inimest. "Kõige suurema osa moodustab kõigi telekanalite puhul programmi tootmine. Iga kanali puhul on saate tegemine väga kulukas. Aga üle on vaja vaadata kõik kohad - on need siis ruumid, programmilised osad, igapäevased kulud, millest on võimalik kokku hoida," räägib Pukk.

"Koondamisi ei saa võtta ühe üksikasjana. Vaid see on suur töö ja pakett. Kui suvel toodetakse programmi vähem, siis selle kokkuhoid ilmneb alles kuu või kaks hiljem. Ega seda ei ole koheselt näha. Tööjõu kulud on tulevikku vaatava mõjuga," selgitab ta. "Töötajate ametikohtade arvude vähendamine on pikemaajaline kokkuhoiu mõte."

Kas teisipäevasele kolmele koondamisteatele on oodata järgmisi, ei soovi Pukk hetkel avaldada. "Eks see on raske küsimus. Tahaks, et kõigepealt tegeleme sellega majas sees. Kui aeg on küps, siis eks me suhtleme ka meediaga. Püüame selgitada siis kõiki otsuseid, mida tuleb kahjuks langetada."

Samal teemal

26. september 2019, 20:03
Taavi Pukk TTV sulgemisest: usun, et kellelegi ei jäänud okast hinge, sest see ei toimunud kellegi selja taga
24. september 2019, 13:44
Tallinna TV tõmbab kontoripinna arvelt kulusid kokku
3. juuli 2019, 10:00
SAHIN | Taavi Aas lahkub Tallinna Televisiooni nõukogu esimehe kohalt
19. juuni 2019, 16:36
Taavi Pukk: loodame, et kaheksa koondatut leiavad töö mujal Tallinna linnasüsteemis

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee