Tele

Katrin Lust teeb uut telesaadet: liiga vara ei tasu hõisata! (12)

Kroonika, 18. juuni 2019 18:12
Katrin LustFoto: Kalev Lilleorg
Katrin Lust ja tema meeskond lükkavad suvel käima uue projekti, millest ta pikemalt rääkida veel ei soovi. Ent naise sõnul ei hakka see segama "Kuuuurija" sügishooaega: "Sügisel jätkan ikka armsa "Kuuuurijaga" ja juba praegu uurin sügiseseid lugusid ja teen ka tööd juba uue hooaja nimel," vastab Lust Kroonikale.

Lust nendib, et on õnnelik, et töötab Kanal2-s ning on veendunud, et on parim tööandja. "Mul on vedanud, et töötan kohas, kus usutakse minu ideedesse ja olen jätkuvalt seisukohal, et Kanal 2 on parim tööandja, kes mul on kunagi olnud."

Samal teemal

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas. 

Vahur Kersna rääkis 2018. aasta suvel Õhtulehele, et ajakirjanikud ei kõnni enam õhukesel jääl - kas siis mugavusest või ettevaatlikkusest. "Katrin Lust on tegelikult selles mõttes suur erand ja teda peaks hoidma, ma arvan."

"Ei saa öelda, et on õige või vale, et koer haugub. Ta on koer, ta peabki haukuma. Samamoodi nagu selline hea ajakirjanik peabki olema opositsioonis: ta peab olema kriitiline, ta peab käima piiridel ja võitlema õiguse, vabaduse ja parema maailma eest," astus ta Lusti kaitseks välja.

Samal teemal

17.06.2019
PÕNEV! Kas Katrin Lust toob sügisel Kanal 2 ekraanile uue krimisaate?
28.05.2019
KOHTUMINE FÄNNIGA | Katrin Lust: minust salaja fotode tegemine on nagu vargus!
13.05.2019
Katrin Lust on hädas fännidega, kes teda salaja tänaval pildistavad: see on väga ebamugav tunne
03.05.2019
„KUUUURIJA“ KOHTUSAAGA: Veet Mano nõuab Katrin Lustilt kopsakat valuraha