Tele

Täna õhtul on eetris viimane „Radar“. Anvelt: aitäh, televaatajad, et meiega viis aastat vastu pidasite (2)

Televeeb, 18. juuni 2019 16:28
Foto: Viljar Sarekanno
Täna teeb Kanal 2 uuriva telemagasini "Radar" viimane episood hoogsa kokkuvõtte kõigist viiest hooajast. Saade on silma paistnud oma eksperimentide poolest. Nii näeme jälle, kuidas saada miljonäriks, olla nädal aega pimedas maa all, tarbida tööl LSD-d ja mis mõju on konnamürgil.

Läbi viie aasta on "Radar" toonud vaatajani teravad intervjuud presidentide, peaministrite, äärmuslaste ja skandaalsete poliitikutega. Vaatajarekordeid ja laia resonantsi ühiskonnas on toonud erisaated Saksa pagulastest, Taavi Rõivase Malaisia-skandaalist, Rootsi kriminaalsest kontingendist ning netist pärisellu voolanud vihkamisest.

Suure lõpusaate eel ei unusta "Radari" peatoimetaja Kärt Anvelt aga kõige tähtsamaid: "Sügav kummardus teile, kallid televaatajad, kes te meiega viis aastat vapralt vastu pidasite."

“Radari” kutsusid 2014. aastal ellu Urmas Oru, Olle Mirme ja Marii Karell. Aegade jooksul on “Radaris” ajakirjaniku ametit pidanud Hannes Sarv, Jüri Butšakov, Alice Järvet, Raul Ranne, Marii Karell, Robert Kõrvits, Deisi Helemäe-Sarv, Jekaterina Minkova, Eeva Esse, Stass Kuznetsov, Piia Osula, Ege Tamm ja Kärt Anvelt.

„Radar“ on Kanal 2s täna kell 21:00.

Samal teemal

25.05.2019
„Radari“ endine toimetaja Robert Kõrvits asub juhtima Rock FMi hommikuprogrammi: nüüd pean oma elu mugavustsoonist välja tulema
25.05.2019
KÄRT ANVELT: „Radari“ sarnases saates töötamine on minu unistuste töökoht!
19.05.2019
Kärt Anvelt läheb tagasi Eesti Päevalehte