Inimesed

Marilyn Jurman: olen väsinud, et pean valima, mis sõnu öelda, et neid valesti ei tõlgendataks  (15)

Ohtuleht.ee, 18. juuni 2019 15:50
Marilyn JurmanFoto: Kristjan Lepp/ Ajakirjade Kirjastus
Näitleja, laulja ja joogaõpetaja Marilyn Jurman, keda jälgib Instagramis üle 16 000 inimese ja kes ka Õhtulehes otsekohese sisuga blogi peab, nendib, et on sotsiaalmeedias kehtivatest tabudest väsinud. 

"Ma olen väsinud. Ma olen väsinud ja ma tegelikult ei oska isegi öelda, millest ma väsinud olen. Mõtlesin selle üle täna pikalt. Vahel ma tunnen, et kõige rohkem ma väsin ära teiste ootustele vastamisest. Ma väsin ära sellest, et ma pean valima mis sõnu öelda, et neid valesti ei tõlgendataks," kirjutab ta.

"Ma väsin ära täiusliku aja otsimisest, millal Instagrami pilti postitada, et see rohkem like saaks. Ma väsin ära kellegi mängimisest, kes ma ei ole. Kas poleks tore, kui saaks sotsiaalmeedias ka jääda siiraks ja mitte muretseda, et see ilma meigita pilt sai nii palju vähem meeldimisi, kui see meigiga pilt. See on lihtsalt nii tobe. Ja suts on häbi ka, et ma üldse taban ennast vahel nii mõtlemas. Tahaks lihtsalt olla," tõdeb Jurman. 

Naine tunnistab, et ta tahaks kasutada sotsiaalmeediat sellisel viisil, et sellest ka päriselt kasu oleks, ehk siiraks suhtlemiseks.

Samal teemal

28.06.2019
MARILYN JURMANI BLOGI | Ka ainult ühe jalaga on võimalik joogat teha
16.05.2019
MARILYN JURMANI BLOGI | Toidukohtade silmakirjalikkus: plastkõrtest loobume, aga oma tassiga kohvi osta ei saa
09.05.2019
MARILYN JURMANI BLOGI | Uskumatu! Hambaravi on sama kallis nagu Itaalia puhkusereis
02.05.2019
MARILYN JURMANI BLOGI | Ma ei mõista rünnakuid veganite suunas, neid tuleb tänada