Inimesed

MINU LAULUPIDU | Liisi Koikson: „Peost osasaamine eeslauljana on olnud ainulaadne eestlaslik hetk.“

Katrin Helend-Aaviku, 19. juuni 2019 00:01

4 KOMMENTAARI

p
20. juuni 2019 00:53
Psalmid (Laulud) Jumal hoolitseb oma rahva eest 111:1 Halleluuja! Ma tänan Issandat kõigest südamest õiglaste osaduses ja koguduses! 2 Suured on Issanda teod, uuritavad kõigile, kellel neist on hea meel. 3 Aulised ja ülevad on tema tööd ja tema õigus kestab igavesti. 4 Tema on mälestuse seadnud oma imetegudele. Halastaja ja armuline on Issand. 5 Ta annab toidust neile, kes teda kardavad, ta peab igavesti meeles oma lepingut. 6 Ta on ilmutanud oma tegude vägevust oma rahvale, et neile anda paganate pärusmaa. 7 Tema kätetööd on tõde ja õigus; usaldatavad on kõik ta seadmised.
e
eu/ 19. juuni 2019 11:43
Kuni Taanis elamiseni oli lauljana huvitav, kuid siis tagasi tulles on kuidagi maha käinud!? Omapära lauljal kadunud, mõttemaailm üleilmastunud, sealt ka osavõtud Eesti lauluklassika mustamiseks. Nüüdeks ainult hall eurohiireke, ei enamat.
k
kahjuks/ 19. juuni 2019 07:46
kahjuks ei hooli eesti lauljad eesti keelest ega eestlaslikust hetkest enam ammu. Eesti Laul on ingiskeelne, Eesti eurolaul on ingliskeelne, seda ei viitsita isegi tõlkida enam. Eesti keelest ja eesti meelest sõidetakse üle, et saada ingliskeelse lauluga maailmastaariks. Kahjuks ei saada, punnita palju tahad. Respekt Koiksonile ilusate eestikeelsete laulude eest. Laula ikka aeesti keeles, eesti keelt ei tule teised päästma.
t
Tujusi..uja/ 19. juuni 2019 00:40
Matiiseni loomingu solkimine, jääb igavesti Eesti rahva mällu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee