Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: neljapäev, 20. juuni 

Astroloog Maria Angel, 19. juuni 2019, 22:22
Foto: pixabay.com
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Oled veelgi jäärapäisem kui tavaliselt. Võimalik, et teised löövad käega ja teevad asju sinuga läbi arutamata, sest nad juba teavad, et sa ei kuula neid nagunii.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Täna tuleb maha pidada kõnelus inimesega, kellega pole sugugi mugav suhelda. See õnnestub sul kenasti juhul, kui kujundad juba eelnevalt kergelt humoorika suhtumise.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Mõtlesid küll, et nüüd käitud teisiti kui varem, aga ei. See lihtsalt ei õnnestu! Võibolla pole veel õige aeg suurteks muudatusteks, tunned end samamoodi kui ennegi.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Sa ei tea enam, kuidas oleks õigem käituda, sõbrad annavad küll nõu, aga ei oska siiski vastata suuremale osale su küsimustest. Võid olla suures segaduses.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Näed küll julge ja uhke välja, ometi juhib su tegevust esmajoones hirm. Ürita sellest üle olla, astu oluline samm, ja sa näed, et teine inimene tuleb sulle vastu.

Neitsi
23. august – 22. september

Kaasinimeste mured ja rõõmud on sulle ehk tähtsamadki kui enda omad. Suudad teisi inimesi mõista, elad neile kaasa ja oled meeleldi nõus aitama.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Keegi keerab mingi käki kokku, aga teiste, hullemal juhul isegi avalikkuse ees pead vastutust kandma hoopis sina. Kirud, et oli sul siis ometi vaja nii palju enda kanda võtta.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Elu tundub sulle liiga üksluine. Sel juhul pole ju mõtet norutada, pigem võta ise midagi ette, et asja põnevamaks muuta. Hoidu seltskondlike tüüpide ligi.

Ambur
22. november – 21. detsember

Tunned ühe inimese järele suurt igatsust. Hea meelega kohtuksid temaga täna, aga millegipärast on see takistatud. Seepärast veedad õhtupooliku üksinda ja unistad temast.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Tahaksid olla koos kellegagi, kellest sa nüüd mõnda aega midagi kuulnud pole, mistõttu näpid rahutult arvutit või telefoni kontrollimaks, ega temast teateid pole.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Muudatused töösfääris võivad õhkkonna üsnagi elektriliseks teha, ära lase end konfliktidesse kaasa haarata. Lähtu faktidest, kuulujuttudesse ja nende levitajaisse suhtu kriitiliselt.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Proovi aega planeerida nii, et seda jääks küllaga sõpradega koos olemiseks ja hobidega tegelemiseks. Kui veedad vaba aega sisukalt, annab see positiivset energiat.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kaksikud! Uus eluaasta toob häid võimalusi suhete loomiseks, aga ka õppimiseks ja enese arendamiseks. Võimalik, et sa ei ole rahul oma tööelus toimuvaga. Pinged lahenevad, kui oled julge ning võtad muudatuste tegemise enda kanda. Midagi võib muutuda ka sel juhul, kui passiivseks jääd, end siis sõltud teiste otsustest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee