Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: kolmapäev, 19. juuni 

Astroloog Maria Angel, 18. juuni 2019, 22:22
Foto: pixabay.com
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Vajad tunnet, et su kõrval on need, kes sinust aru saavad ja sind aitavad, kellega tuleb koos püüelda ühiste eesmärkide poole. Üksinda olles meeleolu langeb.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Paraku pead tõdema, et kõik ei sõltu sinu otsustest – vaja on täita kellegi teise antud ülesandeid, mis ei pruugi sinu arvates eriti mõistuspärased olla.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Näed selgmini oma tööalaseid sihte. Peaksid panuse tegema meeskonnale – õpi tundma inimesi, kellega oled koos, oska arvestada nende tugevate ja ka nõrkade külgedega.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Saad võtta aega enda jaoks, olla üksi ja teha täpselt seda, mida tahad. Õhtul jõuad koju küll rampväsinuna, aga selle-eest positiivsete emotsioonidaga laetuna.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Näed oma eesmärke selgemalt, nii suudad ka oma tegevust õigesti planeerida. Soodne aeg parandamaks varasemaid vigu ja loobumaks halbadest harjumustest.

Neitsi
23. august – 22. september

Intuitsioon on tugev ja fantaasiat on rohkelt, ent samas suudad ka realistlikult mõelda, leiad võimalusi, kuidas oma häid ideid kiiresti ellu viia.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Tegutsed selle nimel, et saavutada materiaalne kindlustatus nii iseendale kui ka oma lähedastele inimestele. Suudad ehk sõlmida pikaajalise kasuliku lepingu.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Sul on küll päris palju energiat, aga kohustusi veelgi rohkem. Võid sattuda ka avaliku tähelepanu alla. See ajab segadusse – tahaksid põgeneda ja üksinda olla.

Ambur
22. november – 21. detsember

Palju sõltub sellest, kuidas käituvad su kaaslased, sinul pole eriti midagi võimalik määrata. Võimalik, et oled teiste tõttu sunnitud õhtusel ajal tööasjadega tegelema.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Pluuto ja Marsi opositsiooni mõjul on suhted eriti pingelised. Koostöö ei taha sujuda. Tuleb vältida rahaasjade arutamist lähedaste inimestega – see viib kergesti tülini.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Kui sul miski idee tekib, tormad kohe seda ellu viima, ilma et hetkekski mõtleksid, kuidas seda täpselt tegema peaks. Kuigi oled äge käivitaja, ei ole sul püsivust.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Pruugib vaid keegi midagi väheke teravamat öelda, kui kohe on ta sinu jaoks halbade inimeste hulka liigitatud. Ürita selliste lapsikute järelduste tegemist vältida.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kaksikud! Uuel eluaastal on sul võimalik ennast palju arendada. Võid astuda (üli)kooli uut eriala õppima, ent palju kasulikku infot saad koguda ka suhtluse käigus endast erinevate inimestega, eriti välismaalastega. Reisimine avardab tunduvalt silmaringi, toob mõistmist, rahu ja sisemist tasakaalu. Armuasjus väldi liigset emotsioonitsemist.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee