Inimesed

TAAS AMEERIKASSE: Metsatöllu kutsus seekord tuurile kaasa Venemaa kultusbänd (11)

Terttu Jazepov, Katharina Toomemets, 1. juuli 2019, 09:54
MetsatöllFoto: Erlend Staub

„Meid kutsus tuurile Venemaa au ja uhkus Arkona. Me pole seal mandril viis aastat tuuritanud ja nüüd, kui meie juubeliaastal ilmus uus plaat, sai see, ma arvan, ka reisikaaslase valikul määravaks. Varem oleme Arkonaga käinud Euroopas,“ räägib ansambli Metsatöll laulja Markus Teeäär. Augustis põrutab bänd taas Ameerikasse tuuritama, sedapuhku kuuks ajaks.

„Just, neli aastat tagasi tuuritasime Arkona ja Svartsotiga Euroopas ringi. Arvan, et meil on koos mugav reisida. Erinevalt muust maailmast on meil vene keel mingil määral suus,“ räägib Metsatöllu liige Lauri Õunapuu. „Tuleb kohe ka ära märkida, et vereliini pidi pole kõik Arkona liikmed päris venelased, seega on ka nende muusikas ja sõnumis tunda oma juurte otsimist, ning nende päris vanu ühendusliine muistsete, praeguse Venemaa aladel elanud, hõimude mütoloogiast ja maailmanägemusest.“

Lauri ütleb, et idee tuurileminekuks võiks olla igal ansamblil, kel vähegi südikust ja tahtmist valida oma põhitööks pillimängu. „Ka meie otsime pidevalt võimalusi teha seda, mis meil kenasti välja tuleb. Teisalt on tore, et maailmas on Metsatöllul küllalt suur austajaskond kes meid ikka ootab ning näha tahab,“ sõnab Õunapuu.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

3. oktoober 2019, 11:18
Metsatöll koges Ameerika tuuril enneolematut: keset kontserti istus 50 inimest maha ja hakkas aerutama
27. august 2019, 10:31
Metsatöll tuuritab taas Ameerikas! Markus Teeäär: kohtasime esimesel kontserdil ka eestlasi
26. juuni 2019, 00:08
ÕL VIDEO | Metsatöll Hard Rock Laagri eel: kiilakat prostituuti kaaviarivaagnaga meie lava taha ei soovi
21. juuni 2019, 11:32
VIDEO | Metsatöll üllitas muusikavideo loole „Koduhiite kaitsel“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee