Inimesed

Brian May tegi palverännaku Freddie lapsepõlvekoju (1)

Toimetas Triin Tael, 13. juuni 2019 11:10
Brian May koos abikaasaga Freddie lapsepõlvekodu ees. Foto: @brianmayforreal/Instagram
Queeni kitarrist Brian May viis ellu ammuse unistuse ning sõitis koos oma abikaasa Anita Dobsoniga Aafrikasse Zanzibari saarele, kus lapsepõlves elas Freddie Mercury.

71aastane May jagas Instagramis fotot, kus ta poseerib koos Anitaga Freddie ja tolle õe Kashmira kunagise kodu juures. "Täielik palverännak!!!" kuulutas muusik.

1991. aastal aidsi surnud Queeni laulja kunagine eluase on nüüdsel ajal Freddie Mercury House'i nimeline hotell. May külastas ka Zanzibari misjonikooli, kus Freddie hariduse sai. "Freddie armsa õe Kashmira juhatusel ja meie võrratu kohaliku giidi Abduli abil saime külastada mitmeid Freddie lapsepõlvepaiku. Olen sellest aastaid unistanud," kirjutas May. 

Freddiet nimetab Brian suurte unistustega väikeseks poisiks, kes oli 22 aastat talle ning Queeni teistele muusikutele Roger Taylorile ja John Deaconile venna eest. "Uje poiss, kellega meil oli ühine, võimatuna tunduv plaan teha muusikat, mis muudaks maailma. Me ei söandanud uskudagi, et see võib tõeks saada." 

Freddie pere põgenes Zanzibarist 1964. aastal iseseisvusrevolutsiooni vägivaldsuse eest. Kui poiss oli 17, asusid nad elama Inglismaale Middlesexi.

Samal teemal

08.05.2020
Queeni muusik Brian May rebestas aiatöid tehes tuharalihase
15.04.2020
Brian May lindistas koos tüdrukutebändiga heategevussingli
30.01.2020
Queeni legend Brian May disainib... naiste spordirinnahoidjaid!
21.06.2019
Kuula Freddie Mercury seni avaldamata laulu!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee