Rick Owens, Tommy Cash KUMUsFoto: Robin Roots
Anu Saagim 12. juuni 2019 22:06
Täpselt sama erakordne kui laupäeval Kumu kunstimuusemis toimuv Kumu REIV, on ka selle järelpidu. Nimelt väljub pühapäeva varahommikul kell 05:00 Lennusadama kai nr. A3 juurest Kumu REIVi ametlik järelpeoalus REIV BOAT.

Kumu REIV lõpetab pidustused ainulaadse järelpeoga keset merd

Mai alguses Kumu kunstimuuseumis avatud maailmakuulsa moelooja Rick Owensi ja Eestist pärit postsovetliku räpisensatsiooni Tommy Cashi ühisnäituse „Süütud ja neetud“ tähistamiseks peetakse eeloleval laupäeval Eesti esindusmuuseumis maha erakordne Kumu REIV. 

Rick Owens, Tommy Cash KUMUs Foto: Robin Roots

Nii nagu Cashi ja Owensi näitusel on kahe mehe erimaailmad põimunud tervikinstallatsiooniks, ühilduvad sel õhtul ka muusika, performance ning kujutav-, moe- ja videokunst.

Lisaks fantaasia ning tajude piire kompavale kultuurisündmusele, on korraldusmeeskonnal varuks ka ainulaadne järelpidu Tallinna lahel. Pühapäeva hommikul kell 05.00 väljub Lennusadamast Kumu REIVi ametlik järelpeopaat, mis pidulisi kuni kella kaheksani hommikul parima muusikaga kostitab.

Kes varahommikul suvise Tallinna lahe peale igatseb, see kiirustagu, sest reisile saavad kaasa vaid 100 kõige kiiremat reageerijat!

Rick Owens, Tommy Cash KUMUs