Inimesed

VIDEO | Juubilar Ivo Linna esimesed õnnitlejad olid Muhu memmed (26)

Toimetas Jaanus Kulli, 12. juuni 2019 20:04
Ivo Linna sünnipäevFoto: Kuvatõmmis/ERR
Rahvusringhäälingu meeskond korraldas kolmapäeval, 12. juunil 70. sünnipäeva tähistanud armastatud lauljale Ivo Linnale erakordse äratuse-üleslaulmise, mille „Terevisiooni“ otsepilt ka televaatajani tõi. Paljasjalgne Ivo Linna sattus otsekohe ETV Saaremaa korrespondendi Margus Mulla küüsi, kes tunnistas, et mitte tema, vaid Muhumaa memmed ajasid eilse juubilari voodist üles.

„See oli tõeline üllatus,“ märkis Ivo Linna. Ja teda pruukis uskuda, sest pastlad oli ta jõudnud ukse taga jalga tõmmata, aga Ifi hallid lokid lehvisid tuules, mis andsid tunnistust sellest, et kammi need sel hommikul polnud veel näinud. „See, mis siin õues sünnib, on ikka tõeline pauk, see võtab sõnatuks,“ tunnistas Linna.

Rahvusringhäälingu reporter uuris, et ega sellise üllatusega sünnipäevalapse hommikut ära rikutud, millele Ivol oli vaid üks vastus: „See oli nii uskumatu üllatus, see oli ikka tõeline pauk, see võtab sõnatuks. Siin sa näed, kuidas võib ühe koha ja inimestega kokku kasvada. Kõlagu see ükskõik kui pidulikult, aga ma olen Muhus inimestesse täiesti armunud. Sellest, mis täna hommikul siin juhtus, oskaks ehk mõni suur kirjanik rääkida.“ 

Linna tunnistas reporterile, et viimati lauldi ta üles kunagi noores põlves ülikooli ajal, aga see oli rohkem kursusekaaslaste pullitegemine.

Samal teemal

17.06.2019
GALERII | Ivo Linna tähistas 70. sünnipäeva kontserdiga Tallinnas
18.05.2019
Juubelikingitus tõi Ivo Linnale pisarad silmi
17.05.2019
GALERII | Ivo Linna tähistas Kuressaare lossihoovis 70. sünnipäeva võimsa kontserdiga
16.05.2019
Ivo Linna sünnipäevaüllatus: „Muhu memmed laulsid mind üles!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee