Inimesed

SAHINAD: Harryl oli Meghani kõrval teinegi pruudikandidaat (8)

Toimetas Triin Tael, 12. juuni 2019, 10:30
Sarah Ann MacklinFoto: @sarahannmacklin/Instagram
Prints Harryl oli pärast Meghan Markle'iga tutvumist teinegi raud tules, väidetakse uues raamatus - ta olevat põgusalt kurameerinud seksika Burberry modelliga.

Angela Levin kirjutab oma raamatus "Harry: Conversations with the Prince" ("Harry: vestlused printsiga"), et prints tutvus ühel peol Burberry modelli Sarah Ann Mackliniga. Noortel tekkis kena klapp ning prints olevat hakanud Sarah't mobiilisõnumitega pommitama.

Levin rääkis The Expressile, et Meghani ja Harry suhte algusjärgus käis prints modelliga mõned korrad kohtingul. "Kuid sellest ei tulnud midagi tõsisemat."

Modelli sõber räägib, et Sarah ja Harry said kenasti läbi, kuid olid väga erinevad. Tervislikke eluviise hindavale kaunitarile polevat istunud printsi napsilembus. Harry olevat tookord päris agaralt klaasi tõstnud. Meghan on aga temast täiesti uue inimese teinud - nüüd on nende peres aus taimetoit ja sportlikud eluviisid. Sarah'st aga ongi saanud toitumisspetsialist, kes võtab patsiente vastu Londoni eksklusiivses ROC Harley Street Clinicus. Naisteajakiri Marie Claire on eksmodelli nimetanud lausa dietoloogia Jamie Oliveriks. 

Samal teemal

25. juuni 2019, 13:19
Prints Harry ja Meghan Markle kodu renoveerimisele kulus üüratu summa
17. juuni 2019, 10:50
PIINLIK VIDEO: Harry kamandab Meghanit kõigi ees kui plikakest
16. juuni 2019, 10:00
KÕLAKAD: Rihanna ja Meghan sõbrustavad salaja
9. juuni 2019, 14:00
Noor ema Meghan ilmus kuninganna paraadil avalikkuse ette

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee