Tele

Kes võidab saates „Naabrist parem“ endale unistuste kodu?

„See saade on jube hea võimalus saada kõigest mõne kuuga ehitusealane bakalaureusekraad ning magistrikraad psühholoogias!“ (5)

Keit Paju, Andra Nõlvak, 12. juuni 2019 07:00
KORTER NELI: Kristel ja HendrikFoto: Kalev Lilleorg

Telesaade “Naabrist parem” on jõudmas lõpp-punkti ning neli võistluspaari - ema ja tütar Catrin ja Birgit, peatsed lapsevanemad Kristel ja Hendrik, suurpere vanemad Kersti ja Vallo ning noored ja sportlikud Kirsika ja Raido - on finaali eel suures ärevuses. “Oleme väga põnevil ja lootusrikkad, samas on see tunne täiesti uus, kuna me pole kunagi varem sellises olukorras olnud. Me usume, et oleme siia saatesse ja nii kaugele jõudnud põhjusega ja ükskõik milline on finaali tulemus, toob see meie ellu midagi positiivset,” sõnab Catrin.

Kirsika ja Raido nendivad, et nad tunnevad, et žürii ei ole neid saates soosinud, seetõttu loodavad nad finaalsaates televaatajate toetusele. “Loodame, et rahvas näeb, et meie väärime seda võitu,” ütleb Kirsika.

Saate jooksul suureks žürii lemmikuks osutunud Kristel ja Hendrik nendivad, et suur töö on ära tehtud ning nüüd oodatakse lihtsalt kolmapäevast finaalsaadet. Kuigi just nemad kogusid saates enim kuldseid preemiarosette, ei ole nad võidus sugugi kindlad. “Mingit kindlustunnet kindlasti ei ole, sest kõik naabrid on palju vaeva näinud ja soovivad ju võita,” sõnab Kristel. 

Saates enim pisaraid valanud Kersti tõdeb, et kuigi finaali eel on sees väikene ärevus, valitseb nende perekonnas ka rõõm, sest ometi sai kümme, nii emotsionaalselt kui füüsiliselt rasket nädalat läbi. “Nii hea praegu juba tunda natuke seda täitsa tavalist elu ja veidi puhatagi!” nendib Kersti.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.10.2019
OSTA ÄRA! Naabrist parema saates valminud stiilne kodu pandi müüki
05.07.2019
KAHJU! „Naabrist parema“ võitjad ei saanud korteri välja ostmiseks pangalaenu
13.06.2019
ÕL VIDEO | „Naabrist parema“ võitjad: raske oli ennast motiveerida tegema raskeid asju
12.06.2019
BLOGI JA GALERII | „Naabrist parema“ seitsmenda hooaja võitsid Kristel ja Hendrik!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee