Britney Spears ja Sam Asghari Miamis.Foto: VIDA PRESS
Toimetas Triin Tael 11. juuni 2019 10:23
Britney Spears väidab, et hiljutised paparatsopildid, kus ta koos oma kallimaga rannapuhkust naudib, on Photoshopiga ära soperdatud. Lauljanna on enda sõnul hoopis peenem kui fotodel.

Värsketel fotodel on 37aastane superstaar koos oma kavaleri Sam Asghariga rannas. Bikiine varjab pikk hõlst ning hiljuti psühhiaatriliselt ravilt naasnud Britney näeb välja pundunud. Kuid lauljatar võtab fotode vastu Instagramis sõna, tõestamaks, et ta on saledam kui fotodel. 

"Käisin eile ujumas. Näen välja, nagu oleksin 40 naela [18 kilo] raskem kui täna.  Olen praegu selline ja olen peenike nagu pilbas. Öelge mulle, mis siis päris on?" küsib paparatsosid vandenõus süüdistav Spears videos oma fännidelt. Veidi varem oli ta avaldanud Instagramis Miami hotelli ülistava video. 

Kõnealused paparatsofotod avaldanud agentuur MEGA kinnitas New York Postile, et süüdistus fotode retušeerimises on naeruväärne. "Meie meelest näeb Britney võrratu välja ning väited, et fotosid või videot kuidagi muudeti, on naeruväärsed. Neid ei muudetud. Tegime Britneyst nädalavahetuse jooksul tuhandeid fotosid ja näitame talle hea meelega algseid faile, kui ta seda soovib. Meil oli hea meel näha, et ta on õnnelik ja lõbutseb, ning me soovime talle kõike head."