Inimesed

Sõber: Lady Gaga ei ajanud Cooperi ja Shayki kooselu lõhki! (3)

Toimetas Triin Tael, 10. juuni 2019 16:30
Lady Gaga ja Bradley Cooper esinemas 91. Oscarite galal 24. veebruaril 2019.Foto: Reuters/Scanpix
Lady Gaga lähedane sõber kummutab kuuldused, nagu oleks lauljatar süüdi Bradley Cooperi (44) ja Irina Shayki (33) kooselu purunemises.

Eelmisel nädalal saabus uudis kaheaastase tütrega paari lahkuminekust. Vene päritolu supermodelli Irinat nähti tema ja Bradley ühisest korterist välja kolimas.

Bradley ja Irina Oscarite jagamisel. Foto: AFP/Scanpix

Hollywoodi tähe armuasjad tõusid huviorbiiti veebruaris, kui Cooper ja Lady Gaga esitasid Oscarite galal teineteisele sügavalt silma vaadates pala "Shallow" nende ühisest kassatükist "Täht on sündinud". Irina pidi esireast pealt vaatama, kuidas tema kallim Gagale hingestatult armulaulu laulab. Ka Oscarite järelpeol olevat Cooper ja lauljatar pikalt ninapidi koos olnud.

Kõlakad said hoogu juurde asjaolust, et vaid veidi enne kuldmehikeste tseremooniat olid Lady Gaga ja tema peigmees Christian Carino oma kihluse katkestanud.

Kuid Gaga sõber kinnitab Us Weeklyle, et Bradley ja Irina lahkuminek pole mitte kuidagi Gagaga seotud. "Tema ja Bradley vahel polnud võtetel midagi romantilist," kinnitab USA väljaande allikas. 

Samal teemal

04.02.2020
Lady Gaga esitleb Instagramis uut kallimat
09.08.2019
Lady Gaga Oscari-laul „Shallow“ on plagiaat?
31.07.2019
Lady Gaga tabati uue mehega kirglikult suudlemast
28.06.2019
Kohtuvaidlus ukse taga? Bradley Cooper ja Irina Shayk ei leia lapse hooldusküsimuses üksmeelt