Foto: @amyschumer/Instagram
Toimetas Triin Tael 10. juuni 2019 12:01
Hertsoginna Meghaniga samal päeval lapse saanud Amy Schumer demonstreerib sotsiaalmeedias ilustamatult noore ema argipäeva.

5. mail poeg Gene'i emaks saanud Amy (38) näitab fotodel nii rinnapiima pumpamist kui ka haiglapüksikuid, mida ta endiselt mõnuga kannab.

Üheksa miljoni fänniga Schumeri postitused on Iltalehti teatel kogunud tuhandeid ülistavaid kommentaare. Amy ande austajad on tänulikud, et ta sünnitusjärgset argipäeva klantsima ei löö, vaid näitab seda ausalt ja ilustamata. "Sa oled täielik rokkstaar," kirjutas Schumerile lauljanna Demi Lovato.

Ka pluss-suuruses tippmodell Tess Holliday avaldab Amyle tänu, et too vastse ema elu tolle valulikkuses ja haavatavuses demonstreerib. "Noortele emadele avaldatakse tohutut survet end kiirelt vormi ajada, aga päriselt see nii ei käi. Sul läheb vingelt ja sa oled vinge ja need haiglaalukad on MÕNNAD," kirjutab Tess.

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

Lapse sünd on ilus ja intiimne kogemus... 10. juuni 2019 21:42
samuti nagu elus ei pea kõikidest asjadest kõva häälega rääkima, ei ole vaja ka teatud perioodidel oma pilte üle maailma jagada.
Offendi 10. juuni 2019 14:03
Sellist labast naljamemme "staarkoomikuks" nimetada, on kõikide inimeste solvamine, kel vähegi huumorisoont. Amy pole naljakas, pole kunagi olnud. Tema filmid on kõik põrunud. Ainult SS Õhtulehe toimetuse imbetsillid peavad seda andetud ülekaalulist alaarenenud juustupead naljakaks.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS