KULDNE ARMUKOLMNURK: Kadri Jäätma pidi filmis „Siin me oleme“ peretütar Liinat kehastades valima kahe madruse, Timmu (Lauri Nebel, paremal) ja Mardi (Väino Puura) vahel. Liina valik langes Timmule, Kadri oleks eelistanud Marti.Foto: Martin Ahven
Jaanus Kulli 10. juuni 2019 00:01
Sulev Nõmmiku komöödiafilmi näitlejad jagasid huumorifestivalil „Luige nokk“ mälestusi oma lemmikstseenidest ja ka sellest, mis neile filmi tehes ei meeldinud.

Sulev Nõmmiku komöödiafilmi näitlejad jagasid huumorifestivalil „Luige nokk“ mälestusi oma lemmikstseenidest ja ka sellest, mis neile filmi tehes ei meeldinud.

„See film kajastab Eesti filmiajaloo ühte kõige kuulsamat armukolmnurka,“ väidab Indrek Vaheoja, kui juhatab laupäeval Tallinna lennusadamas sisse telefilmi „Siin me oleme“ kolmiku – Kadri Jäätma, Lauri Nebeli ja Väino Puura – etteaste. Otsekohe sekkub kõnelusse Jäätma, kes selgitab: „Režissöör käskis nii. Ma oleks tahtnud sellele suuremale ja pikemale poisile mehele minna, aga režissöör ütles, et siin ei ole midagi teha, sa pead ikka Timmu võtma.“

Järgnevalt lastakse festivalilava ekraanile linaloo stseen, kus Kadri Lauri pükse kokku õmbleb. „Lauri, sul on need püksid jalas, mis maksid 47 kopikat,“ meenutab Nebel koolikaaslaste tögamist. „Tavaliselt olid mul jalas püksid – nagu siis tavaks –, mis olid eest kollased ja tagant pruunid,“ annab Nebel publikule kohe märku, et edaspidist juttu ei maksa väga südamesse võtta.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad