Inimesed

Ivo Linna lapsepõlve mängumaa – punaseks värvitud nahkkinnas, indiaaninool, kahekopikaline ajaleht, õudustükk kraana otsas ja Põduste poiste jaanituled

VIDEO | „Koos Ivoga tegime lossis julgustükke ja käisime ikka õunaraksus ka!“ (12)

Katrin Helend-Aaviku | video: Tiina Kõrtsini, 8. juuni 2019, 00:01
Foto: Tiina Kõrtsini

„Meil oli ju siinsamas oma koobas ka! Temme oli koopa komandör ja mina olin relvalao ülem. Komandör määras Ivo komandandi ametisse. Enda ülesanne oli mul selge, aga küsisin Temme käest, mis on komandandi ülesanded. Temme kommentaar oli  – Ivo koristab meie järelt!“ naerab Ivo Linna lapsepõlvesõber Mati Aasakivi, meenutades koos laulja venna Temme Linnaga poisiea ühiseid põnevaid mänge ja seiklusi. Suur ja tugev sõprus on neid kolme sidunud terve elu ja omavaheline side pole tänaseni hetkekski katkenud.

Ivo Linna vanem vend Temme Linna elab Kuressaares oma lapsepõlvekodus. Siit on vendadel ja nende parimal sõbral Mati Aasakivil palju ühiseid mälestusi. Küll sai lehma kolhoosikarja viidud, pojenge müüdud ja kartulimaad kaevatud. Koos elasid nad oma lapsepõlve ka põnevaks ning kordumatuks ja viskasid sekka mõne vembugi. Nagu poisid ikka! Mati, kes juba pisikese põnnina Linnade juures mängimas käis, tegi otse loomulikult kaasa ka kõik sealsed kodused tööd.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17. juuli 2019, 20:07
GALERII | Ivo Linna tähistas 70. sünnipäeva kontserdiga Tallinnas
17. juuni 2019, 09:04
GALERII | Ivo Linna tähistas Kuressaare lossihoovis 70. sünnipäeva võimsa kontserdiga
12. juuni 2019, 20:04
VIDEO | Juubilar Ivo Linna esimesed õnnitlejad olid Muhu memmed
8. juuni 2019, 00:01
SVEN GRÜNBERG: mõtlesin, et kui ma kohe Ivo jalast kinni ei saa, on ta surmalaps

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee