Foto: @torispelling/Instagram
Toimetas Triin Tael 8. juuni 2019 11:00
Tori Spellingu abikaasa Dean McDermott tembeldab argpüksteks kõik need, kes julgesid tema naise ning teiste "Beverly Hills, 90210" tähtede bikiinifotot kritiseerida.

Viie lapse ema Tori (46) jagas sotsiaalmeedias foto, kus ta poseeris koos sarjakaaslaste Jennie Garthi (47) ja Gabrielle Carterisega (58) rannariietes. Klõps on tehtud Vancouveris, kus omaaegse teinisarja uusi osi väntama hakatakse. 

Veebikülje Toofab.com andmeil tõi pildi avaldamine kaasa negatiivseid kommentaare. "Punnitavad, et pildil püsida," kirjutas üks trollija, kuid see pälvis Spellingu abikaasa Dean McDermotti tähelepanu. Dean põrutas vastu: "Vaatame, kuidas te, trollid, ise välja näete, argpüksid!"

Mitmed kommenteerijad panid imeks, et pildilt puudub sarja olulisim naisnäitleja Shannen Doherty. Kuid Tori vastas, et Brenda osatäitja polnud veel Vancouverisse jõudnud ning nad igatsevad teda juba näha. 

Mis juhtub, kui esimesed armastused, vanad armulood, sõbrad ja vaenlased taas kokku saavad?" küsib filmistuudio Fox uuetest episoodidest teada andes. Sari uue nimega "BH90201" peaks ekraanile jõudma juba augustis. Spellingu, Garthi ja Carterisega taasühinevad Jason Priestley, Ian Ziering ja Brian Austin Green. Väidetavalt pidi uutes osades mängima ka Luke Perry, kellele paraku sai saatuslikuks insult. 52aastane endine seksisümbol suri  4. märtsil. 

Samal teemal

Kommentaarid  (8)

Too 11. juuni 2019 21:06
Tead, ma võin igati aru saada, et Tori peale ei tõuse, aga et bikiinid (mis pole räpased-haisvad-määrdunud) takistuseks on..., see viitab ikka seksuaalsuse häirele. Aga muidu, laias laastus, egas kõike neid naisi sulle pakutagi, olgu porgand paljas või siis mitte, ilma jääd sa nii ehk naa.
Nohh 9. juuni 2019 22:05
porgandit topitakse viimasel ajal igasse võimalikku auku, aga mõelda võiks selle peale, et palja porgandi võiks suguhaiguste leviku tõkestamiseks katta preservatiiviga
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS