Foto: @torispelling/Instagram
Toimetas Triin Tael 8. juuni 2019 11:00
Tori Spellingu abikaasa Dean McDermott tembeldab argpüksteks kõik need, kes julgesid tema naise ning teiste "Beverly Hills, 90210" tähtede bikiinifotot kritiseerida.

Viie lapse ema Tori (46) jagas sotsiaalmeedias foto, kus ta poseeris koos sarjakaaslaste Jennie Garthi (47) ja Gabrielle Carterisega (58) rannariietes. Klõps on tehtud Vancouveris, kus omaaegse teinisarja uusi osi väntama hakatakse. 

Veebikülje Toofab.com andmeil tõi pildi avaldamine kaasa negatiivseid kommentaare. "Punnitavad, et pildil püsida," kirjutas üks trollija, kuid see pälvis Spellingu abikaasa Dean McDermotti tähelepanu. Dean põrutas vastu: "Vaatame, kuidas te, trollid, ise välja näete, argpüksid!"

Mitmed kommenteerijad panid imeks, et pildilt puudub sarja olulisim naisnäitleja Shannen Doherty. Kuid Tori vastas, et Brenda osatäitja polnud veel Vancouverisse jõudnud ning nad igatsevad teda juba näha. 

Mis juhtub, kui esimesed armastused, vanad armulood, sõbrad ja vaenlased taas kokku saavad?" küsib filmistuudio Fox uuetest episoodidest teada andes. Sari uue nimega "BH90201" peaks ekraanile jõudma juba augustis. Spellingu, Garthi ja Carterisega taasühinevad Jason Priestley, Ian Ziering ja Brian Austin Green. Väidetavalt pidi uutes osades mängima ka Luke Perry, kellele paraku sai saatuslikuks insult. 52aastane endine seksisümbol suri  4. märtsil.