Inimesed

Vaata saadet "Puuduta mind" ÕL veebis ja FBs neljapäeval kell 18 või TTVs kell 22.15, kordus reede hommikul.

Kõiki saateid on võimalik kuulata ja alla laadida hiljem ka Soundcloud'ist.

„PUUDUTA MIND“ 81. SAADE | Külas käisid kommuunielu kummardajad Paavo ja Jaana (14)

Anu Saagim, 7. juuni 2019 08:36
"Puuduta mind" saatejuhid Anu Saagim ja Sirje Presnal: Väike Jalajälg liikmed Paavo Eensalu ja Jaana NõuFoto: Erki Pärnaku

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 81. saate külalisteks on Väike Jalajälg ökokogukonna liikmed Paavo Eensalu ja Jaana Nõu.

Kogukond Väike Jalajälg on ökokogukond, mis asutati aastal 2012 lõpul ja alates aastast 2014 asub see Mõisamaa külas, Märjamaa vallas, Raplamaal. Väike Jalajälg on MTÜ Eesti Ökokogukondade Ühenduse liige. Kogukonna asutajad viisid kokku Eesti Ökokogukondade Ühenduse suvised kokkutulekud, Gaia Hariduse koolituse 2010. aastal Lilleorus ja Rising Together koolituse 2014. aastal Esnas.

"Usume Väikeses Jalajäljes, et uue ja toimiva jätkusuutliku elu loomine on võimalik läbi praktilise ja igapäevaelu kogemuse, elades ja töötades teadlikult loodud kogukonnas," pajatavad Paavo ja Jaana. "Väikese Jalajälje liikmeid ühendab ühine arusaamine kogukonna jätkusuutlikust toimimisest läbi kõigi nelja aspekti – majandusliku, ökoloogilise, sotsiaalse ja maailmavaatelise."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.10.2019
„PUUDUTA MIND“ 101. SAADE | Kreet Rosin-Pindmaa õpetab, kuidas end ise tervendada ravimatuks diagnoositud haigustest
29.09.2019
PIDU! „PUUDUTA MIND“ saab 100! Tule avalikule salvestusele!
19.09.2019
„PUUDUTA MIND“ 96. SAADE | Jüri Lina: „Rämpstoidu vastu peaks võitlema valitsuse tasandil, kuid kahjuks seda ei tehta.“
13.09.2019
„PUUDUTA MIND“ 95. SAADE | Pikselöök muutis eduka ärimehe elu tundmatuseni

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee