Inimesed

Urmas E. Liiv tõsieluseriaalide telgitagustest: ei ole nii, et tuleb vaene loll, kirjutab lepingule alla ja saatemeeskond teeb mis tahab

Jaanika Vilipo, 5. juuni 2019, 14:07

15 KOMMENTAARI

n
Naaskel/ 6. juuni 2019, 16:06
Tänapäeva suhted ongi ju lepingutega paika pandud. Tahad telesse ja nii oma välimuse korda saada siis käib see selliste reeglitega, võta või jäta. Kedagi ju ei sunnita. Pigem on asi selles, et need inimesed kes osalesid saates ei teadnud piisavalt mis hakkab saama ja millised võivad olla tagajärjed. Töö käib ju tellija materjalist ja essust saia ikka ei tee. Opi nurjaja ja armide jama on asjaolust, et kehvad tervisenäitajad toovad tüsistused jne. Täiesti korrast ära suu puhul ongi ainus lahendus sahtel tühjaks ja üldprotees, mis vajab samuti harjumist.
h
Hoopis saab palka/ 6. juuni 2019, 09:13
petmise eest. Need ta sensitiivid on seejuures amatöörnäitlejad.
n
Nii/ 5. juuni 2019, 21:56
Probleem ei ole selle mida tehti vaid selles et on keelatud rääkida tegelikest tulemustest.rikutud juuksed ja eluaegaed armid on teema millest avalikult rääkimine kliinikul harja punaseks on ajanud.
t
tom/ 5. juuni 2019, 17:08
Jutt jumala õige! Loll ei pea üldse olema vaene. Oluline on, et ta on nartsissistlik ja kuulsusehimuline loll. Tüüp (või tüpinna), kellele räägitakse kogu maailma kuulsuse saavutamise nimel auk pähe ja voilaa! Teab keegi mõnd eesti "riälitit", kus suurem osa osalejaid poleks end kogu maa ees lolliks teinud??? Lollus on lõputu ressurss, edasi seltsimehed, edasi! See, et paar-kümmekond lolli sarjas osaleb pole aga veel midagi fakti vastu, et kahjuks on sadu tuhandeid ajusurnuid, kes sellist solki silmad punnis tarbivad!
s
"Sensitiivide" lavastus on tõeline/ 5. juuni 2019, 16:40
supermula. Häbi võiks olla.
l
Lugege/ 5. juuni 2019, 16:39
lauset "et tuleb vaene loll ... selline väljendusviis ütlebki Urmas E.Liivi kohta kõik. Paljud geid ongi ülbed ja suhtumisega "mina ja maailm" ja teised on lollid ja matsid
s
5. juuni 2019, 16:22
Selles kogu probleem seisneski, et lepingus ei olnud konkreetselt kirjas, mis nendega üldse tehakse. Kas tehakse täitesüste või mitte, blondeeritakse või mitte, lõigutakse siit-sealt või mitte, kas jäetakse alles oma rinnad või pressitakse ihu sisse suuremad rinad, kas tehakse sahtel puhtaks ja siis öeldakse uih! implantaati ikka ei saa, kas peab kaamera ees peab just sel hetkel nutma hakkama, kui kaameramees sõrmenipsu teeb, kas sviitis söödud viinamarjakese peab pärast kinni maksma või võib ka shampusepudeli tühjaks juua jne jne.
k
kodanik/ 5. juuni 2019, 15:50
Saatesse minnes peaks ju osaleja teadma, et kui tehakse täitesüstid, siis tuleb neid iga teatud aja tagant uuesti teha ,et välimus säiliks. Selleks on vaja juba oma raha investeerida ja kui seda rahakest ei ole, siis….Kui oma hammastele varem tähelepanu ei pööratud ja raha proteesideks ka ei jätkunud ,siis peaks juba heameel olema ,et suu korda tehti.

n
nii/ 5. juuni 2019, 15:45
s
saatejuht usub nõidasi ./ 5. juuni 2019, 15:38
e
Eino Taruk/ 5. juuni 2019, 15:30
"Ei saa investeerida tulevikku nii, et inimene lõpuks taganeb ja ütleb, et ma ei soovi seda või tahab midagi muud. Nii maailm ei toimi, ükskõik mis sfääris.” Toimib ikak küll, kuigi enamasti kliendi kahjuks. Väga paljud teenusepakkujad jätavad endale lepingus vabaduse selle sisu muutmiseks ja seda ka tehakse. Saates osalejad võiksid sama teha, ainult iseasi kas sellise lepinguga saatesse võetakse ;) Dünaamilist isemuutuva sisuga lepingut saavad endale lubada vaid need kes on mingis suhtes jõupositsioonil.
k
5. juuni 2019, 15:30
Kohe on ka vabandajad platsis. Kas oma "kirurgilise käe" harjutamiseks pidi ette võtma neid naiivseid ja madala enesehinnanguga naisi?
e
Eino Taruk/ 5. juuni 2019, 15:26
See saade on ju reklaamsaade
k
Kkkkk/ 5. juuni 2019, 15:05
Keegi ei sundinud osalajaid lepingut allkirjastama ja saatesse minema.Arvavad nad tõesti, et opp lahendab kõik probleemid? Igast opist jääb arm. Nii see lihtsalt on. Mis puutub aga hingelist poolt, ei tasu loota, et uus nina muudab kõik eelneva olematuks. Kui inimene on aastaid kannatanud madala enesehinnangu all siis ma ei usu, et ainult opist piisab. Võib-olla alguses nii tundub. Inimene peab tegelema ka oma peas oleva probleemiga. Hetkel tundub et usuti, et opp lahendab kõik probleemid ja nüüd süüdistatakse saadet, et see ei muutnudki elu muinasjutuliseks. Kas leping lubas ka hingeravi?
f
Filmimees / 5. juuni 2019, 14:40
Kurja saatemeeskonna esindaja arvates on saates osalejad hoopis "osalised". Selline on siis uus-eesti hariduse tipp.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee