Tele

Pääru Oja jätab krimisarjaga hüvasti: tegijate entusiasm oli kõrge, aga nappis aega ja raha (15)

Keit Paju, 3. juuni 2019 16:45
Pääru Oja seriaali "Lõks" võtetelFoto: TV3

“Ikka on kahju. Tekib ju ühe kamba inimestega teatud ühine eesmärk. Ja siis ta kaob ära. Aga noh... Eks kõigil tulevad uued asjad peale ja... ja nii ta läheb,” vastab seriaalis “Lõks” peaosa, taipliku loomuga arvutinohikut mänginud Pääru Oja küsimusele, kas kaks hooaega väldanud krimisarjaga on raske hüvasti jätta.

“Hea krimka puhul jääb alati ruumi edasikirjutamiseks. Viimasel võttepäeval oli tõesti natuke kahju, aga selle kurbuse peletas Pääru sünnipäev, mis algas täpselt siis kui viimane stseen sai filmitud. Nii et see lõpp läks ka ikka pigem naeru ja heade soovide saatel!” sekundeerib teist peategelast, mõrvarühma juhti Mariat mänginud Ingrid Margus.

Teleseriaal “Lõks”, mis jõudis TV3 eetrisse mullu kevadel, lõpeb nüüd, pärast teist hooaega. TV3 programmijuhi Raimo Kummeri sõnul on sarja lõppemise põhjuseks see, et sarja lugu jõuab lõpuni.

Kuid küllap mängivad rolli ka mitte eriti kõrged vaatajanumbrid - kui eelmise aasta mais, kui seriaal veel televaataja jaoks värske oli, jõudis see ka korra teletopi 98 000 vaatajaga. Nüüd ei ole seriaal enam kümne vaadatuima saate tabelisse jõudnud.

Marguse sõnul ongi krimisarjadel alati natukene väiksem vaatajahulk, kuid see-eest rõõmustab teda see, et “Lõksul” on omad suured fännid.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

31.03.2020
Filmivõtetel õnnetusse sattunud Pääru Oja: luu fikseeriti metallplaadiga ja sõin päris tugevaid valu­vaigisteid
10.01.2020
VÄGEV! Pääru Oja valiti Euroopa noorte filminäitlejate talendiprogrammi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee