Inimesed

Metsakutsu valutab südant naistesse suhtumise pärast: vanaisade pissimisvõistlus, mis Eestis toimub, on ületanud kõik piirid! (13)

Jaanika Vilipo, 3. juuni 2019 11:43
Rainer Olbri ehk Metsakutsu.Foto: Robin Roots

„Muusikute häälel on kõla ja nad peaksid laskma sellel heliseda,“ arvab räppar Metsakutsu ehk Rainer Olbri, kes valutab enda sõnul südant väga paljude asjade pärast. Ühiskonnakriitilised on ka tema sotsiaalmeediapostitused ja laulusõnad. Viimati kirjutas Metsakutsu loo naistesse suhtumisest Eestis. „See vanaisade pissimisvõistlus, mis siin toimub, on ikka igasugused piirid ületanud,“ põrutab räpimees.

Miks otsustasid lõpetada lepingu plaadifirmaga Universal Music Baltics ja alustada vabakutselise teed?

Üks asi viis teiseni ja kuidagi jõudsime kahepoolselt selleni, et tõmbame praeguseks joone alla. Ma tunnen, et minu muusikas ei ole nii suure plaadifirma jaoks piisavalt ambitsiooni. Ma ei plaani välismaale laieneda ega valmis meisterdada Eesti suvehitti number üks. Selleks on vaja teha tööd ja olla näljane. Mina olen aga alati teinud muusikat sellepärast, et mulle meeldib see. Teen siis, kui tekib vaba moment ja tunne. Süsteemne töö eesmärkide suunas ei tule mul välja. Vähemalt mitte muusikas. Usun, et mõnel noorel räpparil on seda diili palju rohkem vaja kui minul.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30.08.2020
Hõissa, pulmad! Räppar Metsakutsu võttis naise
10.04.2020
Metsakutsu maadleb ebakindlusega: käisin ka psühholoogi juures rääkimas
25.02.2019
Metsakutsu „Tõest ja õigusest“: pärast filmi tundub see kõik siin kuidagi nii tühine ja sisutu
12.10.2018
PEOGALERII | Vaata, kuidas peeti Universal Music Baltics suurejoonelist sünnipäeva!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee