Inimesed

Meghani vend jäi kuninglike pulmade pärast kodutuks (5)

Toimetas Triin Tael, 31. mai 2019, 14:10
Meghan ja Harry beebi Archie'ga.Foto: Reuters/Scanpix
Hertsoginna Meghani poolvend väidab, et Meghani saamine Briti kuningakoja liikmeks on tema elu ära rikkunud.

Thomas Markle juunior (52) on viimased kaks kuud elanud koos oma pruudi Darlene'i ja kahe koeraga Oregoni hotellis. Daily Mirrori teatel väidab Thomas, et ta on jäänud kodutuks oma kuulsa õe tõttu: keegi ei taha talle enam elamist üürida.

Samal teemal

"Praegu on mu elu madalseis," kurtis Thomas The Sunile. "Väikeses hotellitoas elamine on hakanud Darlene'ile ja tema pojale närvidele käima - õigupoolest meile kõigile. Ja mul pole vähimatki süüd - see tuleb vaid sellest, et mu elu tõusis äkki avalikkuse huviorbiiti. Mu iga samm on mikroskoobi all - mitte üksnes minu, vaid kogu mu pere puhul. Minu kohta on nii palju igasuguseid asju räägitud, nii tõtt kui valesid, et keegi ei taha mulle maja üürida ega tööd anda. Sellega on raske leppida, eriti kui ma pole seda ise soovinud."

Thomas juunior jäi tänavu ilma klaasija tööst - väidetavalt tervise tõttu. Seejärel heitis majaperemees ta tänavale. Meghani poolvend väidab, et jättis elamise maha heas seisus, kuid peremees väitis reporteritele, et Meghani poolvend kahjustas tema vara ning võlgneb talle raha. Thomas olla igavene pätt. 

Päris ingel Thomas juunior siiski pole: 2017. aastal vahistati ta oma naise ähvardamise eest relvaga. Hiljem palus ta intsidendi eest vabandust.

Poolvend kinnitab, et soovib äsja emaks saanud Meghanile kõike head. "Aga raske on pealt vaadata, kui palju raha ta titepidudele ja asjadele laristab, ja minul pole midagi." Briti ajakirjanduse hinnangul kulutas Meghan rasedusega ümberarvutatult ligi miljon eurot.

Leivaraha teenimiseks on Thomas otsustanud osaleda kuulsuste poksiturniiril. 

5 KOMMENTAARI

j
Juulius 1. juuni 2019, 07:35
Kodutuks Meghani pärast ? Ja kaudselt on see tõesti nii, sest härra ülbas maja omanikule, kelle vend ta on ja jättis üürirahad maksmata. Lisaks keeras veel majas paraja segaduse kokku ja visati maksmata arve pärast välja. Ole, kelle vend sa oled, aga arved tuleb ikka maksta. Eriti Ameerikas.
i
If 31. mai 2019, 18:37
Ikka teised süüdi.Ise 52 , nii vanalt võiks omaenda kodu omada ja mitte keegi poleks välja ajanud.Ju ikka paras luuser kui nüüd poolõe raha loeb
Loe kõiki (5)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee