Inimesed

ÕL VIDEO | Teet Margna: võttis aega mitmeid päevi ja kohtumisi, enne kui sain Kristjani nõusse, et läheksime koos reisisaadet filmima (21)

Terttu Jazepov | Video: Jörgen Norkroos, 31. mai 2019, 12:29
Foto: Jörgen Norkroos
„Lõpuks ometi!” rõõmustab Teet Marga aasta meelelahutussaate võidu üle. „Kristjan on tunnustusega juba aastate jooksul harjunud, aga minu jaoks on see väga erutav moment,” tunnistab Margna.

Teedul ja Kristjanil on käidud ka juba järgmises riigis ning saade jõuab televaatajateni järgmisel aastal. „Käisime Teeduga Jaapanis ja see on hoopis teistmoodi riik. Ma ei kujutanud ettegi, et selline riik maailmas olemas on,” viitab Jõekalda Jaapani iseärasustele.

„Jaapan on super cool. Arvestades, et aasta pärast toimuvad Jaapanis suveolümpiamängud, soovitan kõigil, kes tahavad Jaapanisse minna, juba praegu piletid ära osta ja hotellid broneerida. Kuid kui te ei suuda otsustada, siis oodake ära meie saade, mis jõuab TV3 ekraanile 2020. aasta kevadel,” ütleb Teet.

Vaata videost, kuidas sai Teet Kristjani nõusse, et reisisaateid tegema hakata!

Samal teemal

30. mai 2019, 23:43
GALERII GALAST | Selgusid aasta parimad meelelahutajad ja seksikaimad

21 KOMMENTAARI

t
tõesti 1. juuni 2019, 14:02
vahvad poisid, Kristjan on parim koomik ja koos Teeduga mõnusad, kui nende saade algab jätan kõik muu pooleli. Edu, kutid!
h
Heteromees nii ei tee 1. juuni 2019, 13:01
Miks nad seal Venemaa reisisaates keset tänavat kallistama hakkasid? Kas nad on bi-mehed?
Loe kõiki (21)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee