Inimesed

Helen Kõpp näitleb potentsiaalses kultusfilmis: näitlemises olen ma päris hea! (9)

Keit Paju, 28. juuni 2019, 07:39
Helen Kõpp Foto: Stanislav Moshkov
Tõsielusaadetest nagu “Prooviabielu” ja “Abielus esimesest silmapilgust” tuntud Helen Kõpp sai pearolli mängufilmis “Õiglus”. Helen mängib politseinikku, kes kiindub selgeltnägijana tuntud Toomas Aria poolt kehastatud vanglast vabanenud mehesse. Heleni sõnul ongi filmis kõige raskem näidelda armumist Aria tegelasse. “See oli raske küll, aga siis korrutasin endale kogu aeg, et ma olen näitleja, lihtsalt näitle, et see mees meeldib sulle!” räägib ta. Tõsi, filmil on tõsiseid raskusi rahalise poole pealt - läinud kuul ühisrahastusportaali Hooandja külgedel 2000 eurot jahtima läinud film on kolm päeva enne tähtaja kukkumist saanud ainult 680 eurot.

Filmis, mis on Heleni sõnul peamiselt märul, aga milles leidub ka kamaluga romantikat, osalevad vaid harrastusnäitlejad. Ka Helen sai rolli filmi tänu sellele, et harrastusnäitlemisega varem tegelenud on. “Toomas on mu väga hea sõber ning ma sobisin sellesse rolli väga hästi,” sõnab ta. 

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

1. juuni 2019, 12:00
HELENI BLOGI | Miks aborti ei saa ära keelata
29. mai 2019, 21:17
KAE IMET, TREILER! Helen Kõpp sai märulifilmis naispeaosa!

9 KOMMENTAARI

l
L i t s i ajud 22. juuli 2019, 15:58
Jämajalas on kindlasti hea ja madratsiks pornos ka
t
Toomas Greenfeldt 16. juuli 2019, 11:01
Helen Kõpp hakka uuesti Kalvi Kallega koos elama või muidu üritan saada võimalikult head advokaatid üritan kohtus teha endast kõik, et laps läheb Kalvi Kalle juurde elama. Öelge Helenile edasi, et tal on valida kas ta hakkab uuesti Kalvi Kallega koos elama või hakkan seda asja kohtus ajama.
Loe kõiki (9)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee