Inimesed

Lugeja küsib: kas Sünne Valtri uus lugu „12 kuud“ räägib „peenise-armastusest“? (37)

Terttu Jazepov, 29. mai 2019, 11:20
Sünne ValtriFoto: Erlend Štaub
Õhtulehele kirjutas Sünne Valtri muusika austaja, kellele jäi silma naise uue loo pealkiri „12 kuud”, mis tähendab inglise keeles midagi palju siivutumat kui eesti keeles.

„Olen olnud Sünne Valtri austaja alates ajast, kui ta Patuse Poolega esines. Ka tema sooloartistina avaldatud laulud meeldivad mulle väga. Hiljuti kuulsin raadiost tema lugu „12 kuud”, mis tekitas kohe küsimuse, kas pealkirja näol on tegu reklaamtrikiga, sest inglise keeles tähendab see fraas hoopis midagi muud. Vaatasin Youtube'is ka loo videot ning sealgi olid mõned fännid seda kommenteerinud. Kas Sünne üritab vastuolulise pealkirjaga uusi kuulajaid meelitada?” kirjutab lugeja.

Sünne Valtri sõnul pole vaja igast asjast tagamõtet otsida. „„12 kuud” on lihtsas eesti keeles laul, mis räägib ootusest ja lootusest. Mina ei ole õige inimene vastama, kas loo pealkirja näol on tegu teisitimõtlemisega. Loo autorilt, Vahur Valgmaalt saate ehk autentsema vastuse,” ütleb Valtri. „Saan aga öelda seda, et igast lausest, sõnast või fraasist kahemõttelisust otsida vaja ei ole,” muheleb ta.

Samal teemal

12. mai 2019, 14:00
Sünne Valtri tütrega reisimisest: soovin talle näidata maailma eri külgi
22. aprill 2019, 12:58
Tütar käib Sünne Valtri jälgedes: kui olen suutnud killukesegi entusiasmi ja kirge edasi anda oma lapsele, olen ma oma missioonile lähemal
18. aprill 2019, 18:14
PÕNEV VÄLJAKUTSE! Sünne Valtri trummar teeb vabal ajal sootuks teistsugust tööd
12. aprill 2019, 00:29
Sünne Valtri internetis mustamisest: kui saaks inimestele südamele koputada, et lõpetage ära, see ei ole normaalne

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee