Inimesed

Tõnu Trubetsky suhtleb teispoolsusega: kui keegi tahab teada, mis seal toimub, tasub kindlasti minu poole pöörduda (39)

Toimetas Terttu Jazepov, 29. mai 2019 09:37
Tõnu TrubetskyFoto: Erakogu
Tõnu Trubetsky avaldab Raadio 2 hommikuprogrammis, et suhtleb palju teispoolsusega. Mehel ilmus eelmisel aastal raamat "Vaikne hooaeg. Eesti punk 1990–1999", kus sõna saab ka näiteks Sid Vicious, kes suri 1979. aastal.

"See on ikka päris. Olen läbi sensitiivi palju surnutega rääkinud. Mul on raudsed tõendid, mis seda kinnitavad. Näiteks ühe meie koguduse naise 13aastane tütar suri raske haiguse tagajärjel. Naine oli hästi kurb ja tahtis oma tütrega haua tagant rääkida ning ta rääkiski minu tuttava sensitiivi kaudu. See naine tuli pärast minu juurde ja rääkis, et ta tütar ütles, et tema toas on üks hobusetall, kus on sees puust hobused. Tütar ütles emale, et ta lubaks ta teistel lastel nende hobustega mängida. See on raudne tõend, sest see sensitiiv pole kunagi nende juures käinud," avaldab Trubetsky.

"Mind on ka selle eest palju hoiatatud, aga on ju huvitav, mis teisel pool toimub. Kui keegi tahab teada, mis seal toimub, siis mina olen kindlasti see, kelle poole tasub pöörduda," sõnab Tõnu.

Samal teemal

24.04.2020
ÕL ARHIIVIST | Tõnu Trubetsky: suhtlen hukkunud kallimaga sensitiivi toel edasi
01.10.2019
Tõnu Trubetsky: abiellusin 25aastaselt esimese ettejuhtuva naisega
15.08.2019
Tõnu Trubetsky: mulle heideti ette, et peale elukaaslase surma kontserdi andsin
11.12.2018
GALERII | Tõnu Trubetsky raamatuesitlus tõi kohale väärika seltskonna

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee