Inimesed

Laura Nestori fotosarja "LaNardi" pidulik esitlus

GALERII | Treimanni mööblisalong on transformeerunud mõnusaks galeriiks 

Anu Saagim, 27. mai 2019, 22:36
Laura Nestori fotonäitus Treimanni mööblisalongis
Eelmise nädala kolmapäeval 22. mail muutus Treimanni mööblisalong mõnusaks galeriiks, milles tutvustati Laura Nestori fotosarja "LaNardi".

 Laura Nestor on fotograafina töötanud juba peaaegu 20 aastat, tegelenud peamiselt lavastusfotoga, pildistanud lugematul arvul ajakirjade kaanefotosid ja reklaampilte. Laura on koostanud mitmeid isikunäitusi, on andnud välja kalendreid ja tema piltidega on ilmunud raamatuid.

Laura Nestori fotonäitus Treimanni mööblisalongis

Fotosari "La Nardi" on inspireeritud õhulisest Itaalia õuemööblibrändist Nardi

25-aastase ajalooga Nardi välimööbli kliente on enam kui 100 riigis üle maailma. Tooted sobivad ideaalselt meie heitlikku ilmastikku ning võivad olla välitingimustes aastaringselt.

Laura inspireerus heast itaalia disainist ja tõi õhulise faktuuri ja vormilahenduse ka oma fotodesse. Puhas ja klaar fotokeel seguneb maitsemaailmas oleva intriigiga. Seeria tegemiseks kulus umbes neli tuubi akrüüli, paar kilo komme, värvilist paberit ja paar ruutmeetrit  puhtaks pühitud asfaltit.

Laura Nestori fotonäitus Treimanni mööblisalongis

Näituse avamisele saabunud foto- ja sisekujundusehuvilised said nautida sooja päikeselist õhtut. Kõrvapaitavat muusikat mängis Siim Nestor. Treimanni mööblisalong kostitas külalisi jahutava jäätise ja mulliga.

"Huvitav oli jälgida külaliste reaktsioone pildiseina ääres. Värvid ja fotolahendused tõid kõigile naeratuse näole", ütleb Laura. Õhtu lõpuks pandi loosiratas keerlema ja õnnelik võitja, kelleks osutus Jaanika Jalast, läks koju ühe näitusele üles seatud teosega.

Laura Nestori fotonäitus Treimanni mööblisalongis
Laura Nestori fotonäitus Treimanni mööblisalongis

Näitus jääb avatuks Treimanni mööblisalongis kogu suveks ja näituse pildid on sealsamas ka müügis. Fotosid on võimalik vormistada vastavalt kliendi soovile, eksponeerimiseks  sise- või välitingimustes.

Vaata pilte!

Samal teemal

2. juuni 2019, 11:29
PILDID | Tai poksi tähed avasid pidulikult Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia
30. mai 2019, 19:48
PEOGALERII | Napid kostüümid ja vallatud rütmid - SUVI ON TALLINNAS KOHAL!
30. mai 2019, 19:12
GALERII | Baltimaade parimana sõidab baarmenide maailmameistrivõistlustele Glasgow's Risto Säinas
28. mai 2019, 20:07
Antroposoofid Tiit Urva ja Aivar Haller: Eesti ettevõtlus on puberteedis

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee