Inimesed

HOMMIKUSÖÖK STAARIGA

VIDEOINTERVJUU | Näitleja Margus Prangel: kindlasti annab iga mehe elule vürtsi juurde keskeakriis ja naised (21)

Anu Saagim | Video: Tatjana Iljina; Märt Niidassoo, 28. mai 2019 10:16
"Hommikusöök staariga" restoranis Härg - Margus Prangel; Anu Saagim
Kutsusin näitleja Margus Prangeli hommikusöögile Tallinna überpopulaarsesse restorani Härg. Rääkisime peagi 45. sünnipäeva tähistava Margusega tööst, perest ja üldse elust. 

Prangli arvates on eneseotsingud ainus, millega inimene pärast neljakümnendat eluaastat pühendunult tegelema peaks, sest kui selleks ajas vaimsed huvid ei teki, siis toimub udustumine ja hääbumine.

Samal teemal

Margus on näiteks selja pööranud kõigile meelemürkidele, sest kui sa tahad pühenduda vaimsele, tuleb loobuda neist kõigist, leiab ta. Eriti alkoholile annab populaarne näitleja ülikarmi hinnangu. "Kui inimesed joovad, annavad nad selgelt mõista, et tahavad endale kriipsu peale tõmmata. Alkoholil on tohutult suur negatiivne jõud."

Prangel lõi möödunud aasta lõpus kaasa ka intiimses ja eneseiroonilises komöödiaetenduses "Mehed", mis rääkis avamelseelt ja tabudeta eesti meeste elust, millest valmis hiljem ka samanimeline film.

Marguse sõnul rääkis nii tükk, kui ka film meid kõiki puudutavatest probleemidest suhtes. “Omajagu annab kindlasti iga mehe elule vürtsi juurde keskea kriis ja naised ning loomulikult mure tuleviku pärast. Samas tuleb osata enda üle naerda ja peab tõdema, et filmis "Mehed" mängingi iseennast ja otsesõnu ja ausalt öeldes, siis selline ongi minu elu.”

"Hommikusöök staariga" restoranis Härg - Margus Prangel; Anu Saagim Foto: Robin Roots

"Filmis räägin ka isiklikel teemadel avameelselt. Seal avaneb minu sisemaailm ja räägin seal palju välja isegi enda saladusi," tunnistab Margus. 

Uurisin meie hommikusöögil, kuidas kavatseb mees toime tulla keskeakriisi ning teele veerevate absurdsete olukordadega päriselus.  

Vaata videost palju Margus mulle end avada julges!

"Hommikusöök staariga" restoranis Härg - Margus Prangel

Suht lühikese tegutsemisaja jooksul on publik teatri hästi vastu võtnud. Eelkõige tunnevad paljud heameelt, et lapsepõlvest tuttavas kinosaalis on taas elu sees. "Panime majale nimeks Von Glehni teater, sest see kõlab hästi ja Nõmme kohal hõljub ju endiselt ka selle mehe vaim," on Margus Prangel veendunud. Von Glehni teater asub aadressil Pärnu mnt 326.

Hommikusöögi valmistamine restoranis Härg

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee