Moby avaldatud foto, mis peaks tõendama tema ja Portmani kunagist romanssi. Foto: @moby/Instagram
Toimetas Triin Tael 26. mai 2019 09:22
USA DJ ja produtsent Moby palub andestust Natalie Portmanilt nende kunagiste teravate suhete pärast.

Moby kirjutab oma memuaarides, et oli 33aastane alkohoolik, kui 20aastane endine lapstäht Natalie Portman temaga lava taga kohtus ja flirtima hakkas. Sellele järgnenud põgus armusuhe.

Portman reageeris memuaaridele nördimusega: enda sõnul oli ta 18, kui temast 16 aastat vanem Moby talle tiiraselt külge lööma hakkas. See olnud tema silmis šokeeriv ja sündsusetu.

Seepeale avaldas Moby Instagramis vastulause, milles väitis, et Portman ei räägi tõtt. Asitõendiks nende kahe armusuhtest avaldas Moby foto. Tõsi, Natalie naeratus pildil on mõnevõrra pinges, on mitmed väljaanded märkinud.

USA muusik jätkas sotsiaalmeedias veel mitmes postituses oma haavumise väljendamist. Nüüd aga tunnistab ta, et paljuski on tema memuaaride pihta suunatud kriitika õigustatud. Moby ütleb, et pidanuks Natalie'sse omal ajal suurema vastutustunde ja lugupidamisega suhtuma. Ühisfoto Portmaniga on ta nüüdseks oma kontolt eemaldanud. Kuid näitlejanna väidet, et nende kohtumisi ei saa nimetada kurameerimiseks, Moby endiselt ei kinnita.