Inimesed

Moby palub Natalie Portmanilt vabandust 

Toimetas Triin Tael, 26. mai 2019, 09:22
Moby avaldatud foto, mis peaks tõendama tema ja Portmani kunagist romanssi. Foto: @moby/Instagram
USA DJ ja produtsent Moby palub andestust Natalie Portmanilt nende kunagiste teravate suhete pärast.

Moby kirjutab oma memuaarides, et oli 33aastane alkohoolik, kui 20aastane endine lapstäht Natalie Portman temaga lava taga kohtus ja flirtima hakkas. Sellele järgnenud põgus armusuhe.

Portman reageeris memuaaridele nördimusega: enda sõnul oli ta 18, kui temast 16 aastat vanem Moby talle tiiraselt külge lööma hakkas. See olnud tema silmis šokeeriv ja sündsusetu.

Seepeale avaldas Moby Instagramis vastulause, milles väitis, et Portman ei räägi tõtt. Asitõendiks nende kahe armusuhtest avaldas Moby foto. Tõsi, Natalie naeratus pildil on mõnevõrra pinges, on mitmed väljaanded märkinud.

USA muusik jätkas sotsiaalmeedias veel mitmes postituses oma haavumise väljendamist. Nüüd aga tunnistab ta, et paljuski on tema memuaaride pihta suunatud kriitika õigustatud. Moby ütleb, et pidanuks Natalie'sse omal ajal suurema vastutustunde ja lugupidamisega suhtuma. Ühisfoto Portmaniga on ta nüüdseks oma kontolt eemaldanud. Kuid näitlejanna väidet, et nende kohtumisi ei saa nimetada kurameerimiseks, Moby endiselt ei kinnita.

Samal teemal

1. juuni 2019, 12:00
Moby jättis Portmani-skandaali pärast raamatuturnee ära
23. mai 2019, 11:32
Moby taob kui rauda, et temal oli Natalie Portmaniga suhe
22. mai 2019, 09:30
Natalie Portman: Moby valetab, et meil oli kunagi armusuhe!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee