Sistine Stallone, Sylvester Stallone, Jennifer FlavinFoto: Erlend Štaub
Erlend Štaub, Cannes | Gerly Mägi 25. mai 2019 16:17
Cannes'i festivali eelviimane päev tõi hetke, mida Sylvester Stallone'i fännid on oodanud juba kaua aega – lõpuks näidati filmi „Rambo V: viimane veri“ esimesi kaadreid. Punasel vaibal oli kohal ka madinafilmide legend ise!

Sylvester Stallone on John Rambot mänginud neljas filmis, millest viimane linastus 2008. aastal. Viies osa jõuab kinodesse sügisel, 37 aastat pärast 1982. aastal valminud esimest osa. Kui esimese „Rambo“ filmi linastuse ajal oli Stallone 36-aastane, siis nüüdseks on Stallone juba 72-aastane, ent jätkuvalt superheas vormis!

Sylvester Stallone Foto: Erlend Štaub

Viienda „Rambo“ filmi stsenaariumi kirjutamisele aitas kaasa ka Stallone ise. Seekord katsub ühemehearmeena tuntud madinamees rammu Mehhiko narkokartelliga. Muutunud on ka John Rambo imago – uues filmis näeb teda kauboikostüümis ja hobusel, nii et Stallone'i legendaarne kangelane elab nüüdsel ajal hoopis teistsugust elu.

Režissöör on Adrian Grunberg. Filmis mängivad veel Paz Vega, Oscar Jaenada, Yvette Monreal, Sheilah Shah ja Sergio Peris-Mencheta.

Foto: Erlend Štaub

Juba mitmeid päevi enne Stallone'i punavaipa võis festivalialal näha lootusrikkaid fänne, kes seisid hommikust õhtuni siltidega, millel kirjas, et paluvad pileteid „Rambo“ üritusele. Kes jäid tühjade kätega, kogunesid aga pidupäeva õhtuks teatrimaja juurde, et vähemalt melustki osa saada. Punase vaiba ümber kogunenud fännid püüdsid jäädvustada igat hetke ning sotsiaalmeediast võib näha, et mõnel õnnestus kangelasega piltigi teha.

Foto: Erlend Štaub

Kui Cannes'is oli pärast punavaibatseremooniat esimene pilk uue filmi õrritile heidetud, tõusis publik saalis püsti ning tänas Stallone'i mitmeminutilise ovatsiooniga. See tabas madinamehe hella kohta ning ta puhkes nutma. Võib vaid arvata, milline on publiku vastuvõtt täispika filmi esilinastusel.

Muide, fännidega kohtudes andis Stallone vihje, et tulla võib ka uus „Rocky“ film. „Kõik saavad seal surma peale kilpkonnade,“ naeris ta, andes mõista, et elab ikka veel koos kahe loomaga, keda nägi esimeses „Rocky“ filmis ja kes on nüüdseks juba 55aastased.

Vaata ka galeriid punaselt vaibalt!