Inimesed

KIIRGUSSPETSIALIST: „Me kõik kannatame kiirguse tõttu, lihtsalt kõik ei ole nii tundlikud.“ (40)

Sirje Presnal; Anu Saagim, 13. juuni 2019 00:01
VÕRGUST VÄLJA. Olle on võrgutamatu poiss, kes teeb kõike risti vastupidi sellele, mida üldiselt heaks tavaks arvatakse.Foto: Martin Ahven

„Läks aega kõigest kolm nädalat, et mu haigus taanduks. Selleks oli vaja kaht asja – võimalust öösel kiirgusvabas kohas magada ja võtta telefon püksitaskust välja,“ kirjeldab iseõppinud insener ja leiutaja Olle Kitsing oma „imelist“ paranemist 12 aastat kestnud nahahaigusest. Eestis lubatud andmesidekiirguse piirmäär ületab soovituslikku tervisesõbralikku maksimumi 10 000 korda. Mida meiega tehakse – inimkatseid või?

Eesti uhkus on ühtlasi tema nuhtlus – keha kahjustavad wifilained jälitavad meid igal hetkel ja igal pool. Pole neist pääsu kodus, kontoris ega isegi mererannas. Mobiiliinternet võib anda kuni 20 000 mikrovatti kiirgust ruutmeetri kohta, seda on 20 korda rohkem, kui tervisele ohutuks peetakse.

KINGAD PÕÕSASSE! Oelas, kus Olle tervenes, on kiirgust vaid 0,1 mikrovatti ruutmeetri kohta. Et end kiirgusest maha ja energiast täis laadida, on parim viis seda teha mõistagi paljajalu. Vasakult Olle Kitsing, Anu Saagim ja Sirje Presnal. (Martin Ahven)
Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.06.2019
„PUUDUTA MIND“ | Nutimaailm, kiirgus ja 5G – isegi kui sa neist ei tea, on need olemas
16.05.2019
„PUUDUTA MIND“ 78. SAADE | Leiutaja Olle Kitsing kummutab väited, justkui oleks UV kiirgus meile kahjulik

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee