Inimesed

MÖLLUGALERII | Staarkunstnikud püherdasid jäätises ja šokolaadis (12)

Anu Saagim, 24. mai 2019 15:10
Kopli uues ja kuumimas restoranis Odeon Bar toimus Magnumi White Chocolate & Cookies piduFoto: NILS HOLM
Eile toimus Kopli uues ja kuumimas restoranis Odeon Bar Magnumi White Chocolate & Cookies pidu, mille raames tutvustati uut, suus sulavat valge šokolaadi ja küpsise jäätist. 

Pidu viisid läbi laulja Talja Mihhailova-Saar ja uudisteankur Keili Sükijainen. Peol viibisid sotsiaalmeedia staarid ja kuulsused. Teiste seas Elektra, Liisa Leetma, Jüri Pootsman, Jaagup Tuisk, Anni Rahula, Martin Saar, Anu Saagim, Ingrid Margus, Kristel Aaslaid, Tuuli Rand, Helen Adamson, Artjom Savitski, Sandra Raju, Kethi Uibomägi, Susan Luitsalu ja Tanja uus tüdrukutebänd “Little Mess”.

Magnumi selle hooaja lööklause on #Never Stop Playing, ehk ärge kunagi kaotage endas mängulisust. Odeon Bar’i oli üheks õhtuks seatud üles pop-up kunstinäitus, autoriteks väga ebatavalised kunstnikud, kes said Magnumilt kuuma Allure Art Kit’i, mis koosnes kolmest kehasõbralikust värvist ja tühjast kanvasest.

Instruktsioonid nägid ette, et kunsti tuleb teha keha, mitte pintsliga. Oskused kunstnikena panid proovile kolumnist, kirjanik ja operaator Susan Luitsalu, laulja ja saatejuht Kethi Uibomägi,  bravuuritar Anu Saagim, laulja Tanja Mihhailova-Saar ja uudisteankur Keili Sükijainen. Muusikat valis melomaan Marta Vaarik, pilte klõpsutas fotograaf Ardo Kaljuvee.

Maitsvad suupisteid tulid Odeon Bar’i köögist. Chef de cuisin’i Ellerya Powell valmistas sensuaalselt kuuma ja mõnusalt jahutava Magnumi magustoidu. Kõigil külalistel oli võimalus kaunistada kohapeal ise oma jäätis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee