Saund

„Eesti laulult“ tuule tiibadesse saanud xtra basic avaldas suvise singli 

Toimetas Terttu Jazepov, 24. mai 2019 13:24
xtra basicFoto: Promomaterjal
„Eesti laulu“ finaali jõudnud duo xtra basic avaldas loo „Love Ain’t Gone“, milles teeb kaasa ka superstaarisaatest tuttav Katrin Ruuse. 

Lisaks Andrei Zevakinile duosse kuuluva Igor Volhonski sõnul on uus lugu  eelmiste lugudega võrreldes vokaalikesksem. See on ka põhjus, miks valiti solistiks huvitava häälega Katrin Ruuse. „Peale Katrini ühendasime jõud ka Karl-Ander Reismanniga, kes kirjutas loo sõnad ja meloodia. Kitarri mängis Claus Pener, tausta laulis „Eesti laulul“ kolmanda koha saanud Stefan ja nii tekkis kõikide andekate inimeste ühisest panusest üks elav ja põnev lugu.“

Fännid saavad värsket singlit kuulda juba 26. juulil Võsu rannafestil, kus duo ka üles astub. Tänasest on lugu leitav nii Youtube’i, Apple Musicu kui ka Spotify muusikakeskkonnast.

Varasemalt on duo välja andnud lood „Space Shuttle“ (koos Gevin Niglasega) ja „Hold Me Close“ Emily J’ga, millega osaleti ka „Eesti laulul“ ja jõuti finaali. Laul kogus palju poolehoidjaid ning tänaseks on seda Youtube’is kuulatud enam kui 330 000 korda.

Kuula uut lugu SIIT!

Samal teemal

17.02.2019
ÕL VIDEO | „Eesti laulu“ finaalis viimaseks jäänud xtra basic & Emily J: teadsime kohe alguses, et Victor võidab
15.02.2019
"Eesti laulu" finalist ning aasta juutuuber loobus unistusest saada jalgpalluriks
15.02.2019
KIIRKÜSITLUS „EESTI LAULU“ FINALISTIGA | Emily J & xtra basic: poolfinaalis valasime ikka paar pisarat
01.02.2019
ÕL VIDEO | „Eesti laulu” finalist xtra basic & Emily J: väga praetud tunne on!