Victor Hadida, Lee Won-Tae, Kim Sung-Kyu, Ma Dong-Seok, Kim Moo-YulFoto: Erlend Štaub
Erlend Štaub, Cannes | Gerly Mägi 24. mai 2019 00:30
Cannes'i filmifestival on eriline selle poolest, et fookuses ja suure tähelepanu all pole ainult Hollywoodi filmid ja tähed. Särada saavad ka teiste riikide filmitegijad, mis annab neile võimaluse oma tööd tutvustada erakordselt suurele auditooriumile. Festivali kümnendal päeval tulid meedia kaamerate ette näiteks Venemaa, Lõuna-Korea, Ukraina, Kanda ja Prantsuse filmitiimid. Vaata rohkem galeriist!

  • "Once In Trubchevsk"

Vene film, mida näidatakse Cannes'i kõrvalprogrammis Un Certain Regard. Režissöör Larisa Sadilova, näitlejad Kristina Schneider ja Egor Barinov.

Kristina Schneider, Larisa Sadilova, Egor Barinov Foto: Erlend Štaub
  • "Matthias & Maxime"

Kanada film, mis osaleb Cannes'i festivalil põhiprogrammis ja võistleb kuldse palmioksa auhinna eest. Režissöör Xavier Dolan, näitlejad Catherine Brunet, Gabriel D'Almeida-Freitas, Pier-Luc Funk, Samuel Gauthier, Antoine Pilon ja Adib Alkhalidey.

Xavier Folan, Gabriel d Almeida Freitas Foto: Erlend Štaub
  • "En Terre De Crimee"

Ukraina film, mida näidatakse Cannes'i kõrvalprogrammis Un Certain Regard. Režissöör Nariman Aliev, näitlejad Akhtem Seitablayev ja Remzi Bilyalov.

Akhtem Seitablayev, Remzi Bilyalov, Nariman Aliev Foto: Erlend Štaub
  • "The Gangster, the Cop, the Devil"

Lõuna-Korea film, mida näidatakse festivalil öiste linastuste programmis. Režissöör Lee Won-Tae, näiteljad Lee Don, Kim Sung-Kyu, Ma Dong-Seok, Kim Moo-Yul.

Kim Sung-Kyu Foto: Erlend Štaub

  • "Oh Mercy!"
Sara Forestier, Roschdy Zem, Lea Seydoux Foto: Erlend Štaub