Inimesed

Lauri Saatpalu: olen alati öelnud, et ei suuda igale lollakale midagi lõpuni selgeks teha. Ei tahagi! (15)

Rainer Kerge, 23. mai 2019 00:01
VARSTI PLAATI TREIMA: Kui Dagö on nädalavahetusel ära esinenud, lähevad mehed stuudiosse. „Teeme üle saja aasta ühe albumi. Me ei pea endale midagi tõestama, aga kuivõrd see lust on nüüd jälle tekkinud ja on mõtteid, siis teeme lihtsalt ühe albumi – kuni veel on võimalik plaate trükkida, tuleb seda võimalust kasutada,“ räägib Lauri Saatpalu.Foto: Teet Malsroos

„Mulle absoluutselt ei meeldi lõustateater, kus tehakse imestunud nägusid ja kistakse halba nalja. Samas mulle kohutavalt meeldib telekast Benny Hilli vaadata, mis sest, et seal on ju jumala labased naljad. Või siis „Allo Allo!“-t. Aga mulle meeldib „Monty Python“ ka. Inimeste huumorivajadus on erinev,“ ütleb laulja, näitleja ja raadiomees Lauri Saatpalu.

Kellele sa Eurovisionil pöialt pidasid?

Mitte kellelegi!

Ei vaadanud üldse?

Vaatasin. Meil oli Tartus etendus ja pärast seda istusime maha ning umbes poole pealt vaatasime ja naersime kõva häälega. Oigasime.

Ta on ju nii halb, et lihtsalt õudne kohe. Eks oma riigi esindajale ikka pead pöialt, kama kaks, kas ta mängib siis curlingut või esineb Eurovisionil. Ja, noh, tore Rootsi poiss oli ju, ja pidas viisi ja pidas kuusi – erinevalt Madonnast. Laul oli ka niisugune kena poplugu.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.07.2020
Lauri Saatpalu: „Kui sa oled 50, hakkavad välja lööma kahekümneselt tehtud lolluste ja debiilsuste tagajärjed!“
21.05.2020
Lauri Saatpalu Dagö uuest albumist: pole päris nii, et võtad suvalised eri aegadel valminud laulud ja teed nendest mingi rea
02.07.2019
Dagö album tulekul! Lauri Saatpalu: meil on uued mõtted ja toredad ideed
12.05.2019
VIDEO | Lauri Saatpalu meenutab Dagö esinemist: vanainimesed peksid üksteist lava ees tasuta kuuseistikute pärast

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee