Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: laupäev, 25. mai 

Astroloog Maria Angel , 24. mai 2019, 22:22
Foto: pixabay.com
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Praegused mured ja rõõmud on seotud kõige lähedasemate inimestega. Tahad rohkem kodus, pere keskel olla. Tekkida võib soov midagi muuta või parandada.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Pöörad tähelepanu välimuse eest hoolitsemisele, suhtlemisel oled sõbralik ja leebe, valmis kompromissile minemaga ka juhul, kui sa sisimas teistega nõus pole.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Tunned vajadust inimeste hulgas viibida, lõbutseda ja pidutseda. Eriti naudid seda, kui teised jäävad lummatult kuulama, kuidas sa tarku mõtteid valjuhäälselt esitad.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Võid tunda, et meeleolu on heitlik, sa ei saa justkui ise ka aru, mida sa tegelikult saada tahad. Sel juhul peaksid leidma aega üksinda olemiseks, et sisemisi vajadusi analüüsida.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Aeg on hea kõige uue õppimiseks, kui võimalik, tasuks nüüd reisida, avastada võõraid maid ja rahvaid. Paljugi õpid inimestelt, kes on sinust väga erinevad.

Neitsi
23. august – 22. september

Aeg sobib aktiivseks puhkuseks. Võid enda jaoks avastada uue hobi. See ei tähenda ainult meeldivat ja lõõgastavat tegevust, vaid on ühtaegu ka hariv ja kasulik.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Oled vabameelne ja uuele avatud, laupäev võib tuua romantilisi suhteseiklusi. Naudi olukorda, ent hoidu hetkeemotsioonide ajel senist elukorraldust segi pööramast.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Intuitsioon on hea, see aitab suhtlusel kaasinimestega. Saad inimestest hästi aru, oskad toetada ja lohutada. Hoidu siiski liigsest hoolitsusest ja teiste eest otsuste tegemisest.

Ambur
22. november – 21. detsember

Ära liiga uljaks mine, ära oma tervisega riski. Tunned end küll tugevana, kuid oma võimete üle hindamine ja liigne pingutamine võib kaasa tuua halbu tagajärgi.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Hea on olla väikses seltskonnas. Lärmakatel rahvarohketel üritustel viibimine ei pruugi praegu hästi sobida, ootusärevalt sellisele peole minek võib kaasa tuua pettumuse.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Kõik ei pruugi sujuda nii, nagu lootnud oled. Proovi olla tasakaalukas, hoidu impulsiivsest käitumisest ja teiste süüdistamisest selles, kui kõik ei lähe su plaanide kohaselt.

f Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kas sa suudad mõista oma soovide tagamaid, kas saad aru, miks su tujud muutuvad? Sisemise tasakaalu ja enesekindluse saavutamiseks on vaja end mõista.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kaksikud! Valikuvõimalusi on uuel aastal palju, otsustamine ei ole alati kerge. Kasuta kainet mõistust, aga usalda ka oma südant. Armusuhteid arendades võib tunnetusest rohkemgi kasu olla kui mõtlemisest. Hirmudest suudad küllaltki kergesti üle saada. Oled valmis proovima ka uusi asju ning looma tutvusi mitmesuguste inimestega.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee